Royal India

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6174/151300336523253700.png
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Prosta 19
tel.: 56 652 23 33 lub 509 952 915
http://www.royalindia.pl
royalindia@royalindia.pl
Royal India - Toruń

Royal India ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłą kulinarną podróż do krainy orientalnych smaków, aromatycznych przypraw i barwnych dań charakterystycznych dla regionu Pendżab. Pochodzący z tej części Indii kucharze, z przyjemnością zaprezentują Państwu bogactwo potraw, z których każda przygotowywana jest zgodnie z przekazywanymi z pokolenia na pokolenie recepturami i z użyciem tylko najlepszych składników.

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia, imprezy okolicznościowe:

* wesela
* komunie
* chrzciny
* spotkania firmowe
* imprezy integracyjne

Posiadamy bogate menu. Z przyjemnością dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i sugestii.

Doskonała kuchnia, profesjonalna i miła obsługa oraz niezwykłe wnętrza naszej restauracji sprawią, iż każda chwila spędzona w "Royal India" pozostanie niezapomnianą, a Państwo będą do nas wracać i na nowo odkrywać tajemnice smaków Królewskich Indii.

W restauracji znajduje się sala VIP dla ok 20 osób oraz sala główna ok 40 osób -  z powodzeniem można zorganizować szkolenie, prezentację, bądź przyjęcie okolicznościowe.

Nasi kucharze postarają się spełnić Państwa wymagania co do kulinarnych preferencji a profesjonalna obsługa sprawi, iż każda chwila spędzona w "Royal India" pozostanie niezapomnianą ...

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 660

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top