RobimyFilm - Kamerzysta na wesele i Fotograf ślubny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9193/154488595134242700.png
Bełchatów 97-400, woj. łódzkie
Paderewskiego 10
tel.: 606 657 637
http://www.robimyfilm.pl
info@robimyfilm.pl
RobimyFilm - Kamerzysta na wesele i Fotograf ślubny - Bełchatów

RobimyFilm - Kamerzysta na wesele i Fotograf ślubny

 

Film ślubny jest jednym z przeżyć, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że po latach niewątpliwie każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z dokonanego wyboru, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co nam zostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych. I nieważne, skąd jesteś.

Często trudno dokonać wyboru miedzy filmem ślubnym, a fotografią ślubną. Każda z opcji jest równie pociągająca i co tu dużo mówić, jest pamiątką na całe życie. Fotografia ślubna, a raczej fotografowane momenty są ulotne jak motyl – niezwykle piękne, subtelne, ale i krótkie w swej egzystencji. Fotograf ślubny chwyta te wzruszenia na zawsze, ukazując podniosłość chwili, zabawę, emocje. Zamknięte w kadrze wspomnienia są kwintesencją tamtej atmosfery – naszych własnych uczuć.

Nie byłbym jednak sobą bez stwierdzenia, że film i fotografia niezmiennie się uzupełniają. W duecie tych dwojga poczujemy tamte smaki, zapachy i emocje.

Piękny film ślubny i fotografia ślubna, która uwieczni Waszą wyjątkową historię. Jedyną i niepowtarzalną. Zrobi to nasz zgrany team - fotograf i kamerzysta. Jakość i doświadczenie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 619

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top