Resturacja Gliszcz

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4889/153191322372886400.jpeg
Sicienko 86-014, woj. kujawsko-pomorskie
Gliszcz 15
tel.: 52 582 89 10
http://www.resturacjagliszcz.wartobyc.pl
stajnia@gliszcz.eu
Resturacja Gliszcz - Sicienko

W Restauracji Gliszcz możecie Państwo spędzić weekend z bliską osobą, znajomymi, zorganizować najważniejszy dzień w życiu – swój ślub i wesele lub przygotować spotkanie w rodzinnym lub biznesowym gronie.

W miejscu tym znajdują się trzy sale restauracyjne na 100 miejsc, w których kameralne wnętrze i bliskość kominka stwarzają doskonały klimat do spotkań.
Ciekawa i różnorodna roślinność w znajdującym się tu ogrodzie, idealnie spełnia rolę pleneru do ślubnych fotografii, a delikatny szmer strumyka oraz lustro stawu mogą stanowić magiczne tło Państwa uroczystości.

Stajnia Gliszcz, od której wszystko się zaczęło, jest miejscem dla pasjonatów koni, dla ludzi pragnących bliskości z tymi pięknymi zwierzętami. Pod okiem wykwalifikowanej kadry można pobierać naukę jazdy konnej, przejechać się bryczką, saniami, a najmłodsze pociechy mogą stawiać pierwsze kroki w kontakcie z końmi. Stajnia Gliszcz to idealne miejsce na cztery pory roku. Znajduje się tu także Gospoda „Pod Złotą Podkową” , czyli restauracja o kameralnym wystroju z tradycyjną, polską kuchnią. Obiekt dysponuje trzema salami bankietowymi , na których organizowane są imprezy okolicznościowe oraz szkolenia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top