Restauracja Willa Styl

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5511/151541451401934400.png
Świętochłowice 41-600, woj. śląskie
Dworcowa 8
tel.: 32 349 41 40
http://www.willastyl.com.pl/
recepcja@willastyl.com.pl
Restauracja Willa Styl - Świętochłowice

Restauracja Willa Styl to gustowna restauracja mieszcząca się w Świętochłowicach . Oferujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej, głównie dania staropolskie oraz śląskie. Zjeść można m.in. roladę wołową, polędwiczki wieprzowe z grilla , steki, żurek i zupę z prawdziwków.W lokalu dostać można zarówno śniadania jak i obiady. Do wyboru w menu pozostaje również szeroki asortyment alkoholi. 

Restauracja Willa Styl oddaje do dyspozycji gości cztery sale . Salę restauracyjną oraz winiarnię mieszczące po 24 gości. Bankietówka ,w której możemy ugościć 14 osób oraz  największą naszą salę mieszczącą 100 osób dla imprez typu biesiada, natomiast by zachować standard zabawy w kręgu tanecznym mieszczącą  84 osoby.

Wystrój wnętrza utrzymany jest w stylowej kolorystyce , dominujący w brąz i złoto. Na każdą zaś okoliczność dobieramy wystrój jak i kolorystykę indywidualnie według życzenia klienta .

Imprezy okolicznościowe, organizowane w restauracji kształtują się w konkurencyjnych cenach od 35 zł / osobę , zaliczyć di nich możemy bankiety, szkolenia, catering, posiłki dla grup zorganizowanych, stypy, urodziny , komunie. 

Wesela , które są jednym z największych atutów restauracji zarówno pod względem wyżywienia , organizacji oraz profesjonalnej i rzetelnej obsługi klienta kształtują się od 160 zł do 220 zł za osobę .

Pensjonat Willa Styl to 3 * willa , w której mieści się 6 pokoi o wysokim standardzie o łącznym wymiarze miejsc noclegowych równym 14 osobom.

Każdy pokój wyposażony w klimatyzację , łazienkę ( w zależności od pokoju prysznic lub wanna ), tv oraz łącze internetowe sieciowe lub WI FI .

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 930

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.40 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top