Restauracja Wenecja

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5466/151661422402321700.png
Żory 44-240, woj. śląskie
Rybnicka 251
tel.: 32 43 52 743
http://www.restauracjawenecja.pl/
biuro@restauracjawenecja.pl
Restauracja Wenecja - Żory

Podróżując po kulinarnej mapie Polski zapraszamy do restauracji innej niż wszystkie, bo nawiązującej klimatem do najpiękniejszego miasta świata. Restauracja Wenecja, bo o niej mowa, to miejsce zachwycajace eleganckim wystrojem i smakiem przyrządzanych potraw. Jesteśmy w stanie sprostać najbarzdiej wyszukanym kulinarnym gustom, zadowalając podniebienie każdego klienta. Blasku i oryginalności temu miejscu nadaje miła i profesjonalna obsługa, która pozwoli Państwu docenić walory naszego lokalu, znajdującego się w cichym i ustronnym miejscu, w otoczeniu lasu i jeziora. W letnie wieczory to wymarzone miejsce na romantyczne spacery w świetle księżyca.

Gwarantujemy, iż w restauracji spędzą Państwo miłe i niezapomniane chwile w czasie spotkań z rodziną i znajomymi. Zapewniamy dostęp do Internetu podczas spotkań biznesowych. Restauracja staje się także często wybieranym miejscem zaręczyn. Poza menu z karty serwujemy codziennie inne zupy, sałatki i desery.

Posiadamy salę bankietową do max 150 osób w formie zasiadanej i do 130 osób w formie tanecznej w której zrealizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznosciowe: wesela, komunie, urodziny, stypy, bankiety, szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy możliwość podzielenia dużej sali na dwie częsci ścianą mobilną, dzięki której jesteśmy w stanie zorganizować  kameralne przyjęcia do 40 osób w formie tanecznej lub do 60 osób w formie zasiadanej.

Dodatkowym atutem  sali jest taras, z którego rozpościera się wspaniały  widok oraz obejście pozwalające na relaksacyjne spacery i zdjecia w plenerze.

 


 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 420

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top