Restauracja Vis a Vis

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4879/131521377462636700.jpg
Łódź 90-527, woj. łódzkie
Stefana Żeromskiego 94
tel.: 608 664 869 lub 602 684 122
http://www.restauracjavisavis.pl/
info@restauracjavisavis.pl
Restauracja Vis a Vis - Łódź

Restauracja Vis a Vis początkowo działająca przy ul.Wólczańskiej 128 obecnie mieści się przy ul.Żeromskiego 94 w biurowcu TomTom. To idealna lokalizacja w centrum Łodzi na lunch lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej typu imieniny, komunia, chrzciny, przyjęcia weselne, szkolenia etc. Od poniedziałku do piątku zapraszamy naszych Gości na obiady z codziennie nowym menu.

W soboty i niedzielę zorganizujemy imprezę okolicznościową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Restauracja Vis a Vis to zabytkowe, pofabryczne wnętrza, które zaadaptowane zostały w taki sposób, by połączyć to, co najlepszego oferuje fabrykancka, postindustrialna strona obiektu z obecnymi trendami.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby urządzić u nas wesele lub inną imprezę okolicznościową Vis a Vis zmienia swój wystrój na bardziej wieczorowy, tak by odpowiadał charakterowi uroczystości. Podczas tych imprez oferujemy pełną obsługę kelnerską, wykwintne menu oraz nastrojową atmosferę.
W zależności od charakteru planowanej przez Państwa uroczystości dostosowujemy powierzchnię restauracji do oczekiwanej liczby gosci. Dzięki systemowi mobilnych ścian możemy przyjąć do 120 osób w jednej dużej sali co jest niewątpliwym atutem przy organizacji przyjęcia weselnego. Zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 408

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top