Restauracja u Lotników

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4449/131521271124190000.jpg
Warszawa 01-755, woj. mazowieckie
Krasińskiego 56
tel.: 601 379 756 lub 606 202 694
http://www.gastro-crew.pl/
biuro@gastro-crew.pl
Restauracja u Lotników - Warszawa

Firma Gastro-Crew S. C. K. Smoliński P. Korociński zapewniła nam pełen serwis kawowy i catering obiadowy dla 80 uczestników podczas międzynarodowego seminarium, które odbyło się w dniach 16-17 listopada 2017r., w Warszawie.
Firma Gastro-Crew S. C. K. Smoliński P. Korociński wykazała się dobrą organizacją pracy, punktualnością, elastycznością i miłą współpracą. Wszystkie serwowane potrawy były zarówno smaczne jak i  estetycznie podane. Obsługa kelnerska była sprawna, profesjonalna i spełniła nasze oczekiwania.
Firma Gastro-Crew S. C. K. Smoliński P. Korociński rzetelnie wywiązała się z powierzonego zadania.

ZUS Departament Współpracy Międzynarodowej / Warszawa
Zofia Czepulis-Rutkowska
Dyrektor

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, dlatego gwarantujemy Państwu przygotowanie cateringu najwyższej jakości, który będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Zawsze służymy pomocą, radą i pomysłem. Ze względu na wieloletnie doświadczenie wiemy co powinno pojawić się na stole i jakich dań oczekują Goście ale ostateczne decyzje zawsze zostawiamy organizatorom.

Obsługujemy imprezy rodzinne takie jak:

przyjęcia weselne,

uroczystość chrzcin,

komunie,

uroczystości okazjonalne,

przyjęcia plenerowe.

Nasze dania zawsze przygotowywane są ze świeżych, wyłącznie naturalnych składników dostarczanych przez sprawdzonych dostawców.

Grono profesjonalistów a zarazem pasjonatów w naszej kuchni potrafi stworzyć najbardziej wymyślne dania ale także sprawdzone, tradycyjne potrawy, zarówno w klasycznej formule jak i nowoczesnym wydaniu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 309

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top