Restauracja Sielanka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6354/150416510944683200.jpg
Gietrzwałd 10-830, woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyńska 38
tel.: 502 231 936 lub 515 233 993
http://www.kozidwor.pl
biuro@restauracjasielanka.pl
Restauracja Sielanka - Gietrzwałd

Zapraszamy do Restauracji Sielanka. Znajduje się ona we wsi Gietrzwałd. Jest to miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, siedziba gminy Gietrzwałd, przy drodze krajowej nr 16 Olsztyn – Ostróda, 20 km na południowy zachód od Olsztyna.

Nasza restauracja słynie z smacznego jedzenia, ale nie tylko. Można u nas skorzystać z  komfortowych noclegów i w tym celu posiadanmy 18 pokoi na 53 osoby. Również możemy zorganizować imprezy okolicznościowe, firmowe i integracyjne do 100 osób w naszej sali restauracyjnej.

Popularnością w ostatnich latach cieszą się wesela, które staramy się zawsze zorganizować na najwyższym poziomie.

W największym skrócie możemy powiedzieć:

"Wesele w okolicach Olsztyna. Kozi Dwór Gietrzwałd ok. 15 km od Olsztyna. Oferujemy miejsca hotelowe dla gości weselnych. Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji imprez okoliczościowych. Ślub i wesele są najważniejszymi i najwspanialszymi wydarzeniami w życiu. Uświetnić je może szampańska zabawa weselna do białego rana w miłym oraz intymnym miejscu, które gwarantuje położenie naszego obiektu. Zorganizujemy wesele, które na długo zapamiętają Państwa rodzina i przyjaciele... Sprawdź naszą ofertę!".

Nasze oferty znajdują się na naszej stronie internetowej!!!

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 460

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top