Restauracja "Retro"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4681/151246822912365300.jpg
Nowa Sól 67-100, woj. lubuskie
Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
tel.: 68 387 04 30
http://www.restauracja-retro.pl
biuro@restauracja-retro.pl
Restauracja

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do Restauracji „RETRO” , która specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej jak i europejskiej Organizujemy kameralne przyjęcia okazjonalne jak np. komunie, chrzciny, bankiety, jubileusze, wesela. ala Restauracyjna Sala mieszcząca do 90 osób, z możliwością częściowego zaciemniana. W układzie bankietowym liczba miejsc siedzących wynosi 70 osób, w ustawianiu teatralnym liczba gości wynosi 80, w układzie koktajlowym liczba miejsc wynosi 90 osób.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również dwa kameralne Saloniki Konferencyjne mieszcząca do 16 osób - idealne do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań służbowych z możliwością całkowitego zaciemnienia dla Gości wymagających szczególnej elegancji, dyskrecji i kameralności, jak narady czy okolicznościowe spotkania firmowe. Obszerny hol może być wykorzystany do rejestracji uczestników seminariów i szkoleń. Restauracja jest czynna od godz. 11:00 do 22:00. Restauracja „Retro” czynna jest w godzinach 11.00-22.00. Zadbamy o aranżację wnętrz i staranny dobór menu, a nasz personel dołoży wszelkich starań, aby dzień ten pozostał niezapomnianym w Państwa życiu.

Restauracja Retro świadczy usługi cateringowe - obsługujemy konferencje i przyjęcia w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu, zajmujemy się organizacją imprez dla firm, osób prywatnych oraz instytucji państwowych. Wieloletnie doświadczenie oraz jakość świadczonych usług spowodowały, że wielu naszych klientów mile wspomina nasz catering. Restauracja Retro serwuje wyśmienitą, tradycyjną kuchnię polską.

W naszym menu znajdziecie Państwo domowe specjały, jak również wyrafinowane potrawy. Menu oraz cennik dostosujemy do Państwa oczekiwań. Każda propozycja menu ustalana indywidualnie z Gośćmi.

Zapraszamy na naszą stronę www.restauracja-retro.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 488

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top