Restauracja Renes

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4920/153563374073842100.jpg
Białystok 15-668, woj. podlaskie
Upalna 68 A
tel.: 85 661 11 17 lub 698 67 67 82
http://www.renes.cybertech.pl/
renes@renes.pl
Restauracja Renes - Białystok

Restauracja Renes

znajduje się w Białymstoku przy ulicy Upalnej 68A. Położona jest w centrum osiedla Słoneczny Stok. Do dyspozycji naszych klientów - bezpośrednio przed wejściem do lokalu - jest parking. Polecamy swoje usługi gastronomiczne typu: wesela, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie, obiady po pogrzebie i inne. Posiadamy klimatyzowaną salę dla 100 miejsc konsumpcyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę gości, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie.

Marzymy o tym, by ten dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne "Tak" był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować na zawsze. Dzień ten powinniśmy przeżyć uroczyście i radośnie. Jeżeli pragną Państwo zorganizować takie właśnie przyjęcie weselne, zapraszamy do Nas.   

   Na progu restauracji nowożeńcy witani są przez rodziców chlebem i solą. By Pani Młoda miała lekkie życie, Pan Młody powinien przenieść ją na rękach przez próg restauracji, gdzie czekają na nich goście. Po toaście za zdrowie i pomyślność, nowożeńcy rzucają za siebie puste kieliszki. Jeżeli się rozbiją, czekają ich lata szczęśliwego i dostatniego życia. Pierwszy taniec na parkiecie należy do Młodej Pary. W jego trakcie nie mogą pomylić kroków, gdyż oznaczałoby to, że we wspólnym życiu też nie będą iść zgodnym krokiem.

     Każde wesele wymaga indywidualnego podejścia do spraw organizacyjnych. Oczywiście nie ma żadnego ustalonego toku organizacyjnego, ale zawsze postępuje się uwzględniając zdobyte doświadczenia oraz propozycje i życzenia klientów.  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 447

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top