Restauracja Ratuszova

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4990/131521415890923500.jpg
Poznań 61-772, woj. wielkopolskie
Stary Rynek 55
tel.: 618 510 513 lub 506 079 185
http://www.ratuszova.pl
info@ratuszova.pl
Restauracja Ratuszova - Poznań

W centrum wielkopolskiej stolicy, w piwnicach kamieniczki o numerze 55 czas sie zatrzymał ... Przesiąknięte historią wnętrze zamarło w swoim wystroju, wzbogacone podmuchem nowoczesnych detali. Od ponad pół wieku istnieje tutaj Restauracja Ratuszova, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, gdzie klimat renesansowej kamieniczki wypełnia aromat staropolskich potraw, a każdy Gość traktowany jest wyjątkowo.

Ratuszova to jednak coś więcej niż tylko Restauracja — to spotkanie z historią i to na dodatek z jej najsmaczniejszą częścią. Nie tylko aranżacja wnętrza przypomina o silnym związku ze staropolskim zwyczajem, lecz przede wszystkim proponowana kuchnia, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Każdy, kto odwiedzi Ratuszovą, przekona się, iż powstała ona z zamiłowania do tradycji i jedzenia. W roku 1657 w kamiennicy o numerze 55 mieszkał przez niecały rok król Polski Jan II Kazimierz z rodu Wazów, który stał sie inspiracją do stworzenia wnętrza pełnego szlacheckiego oraz królewskiego wyrazu. Dla przełamania konwencji właściciele zdecydowali sie na dodatki pochodzące z początku zeszłego wieku. Dzięki temu między innymi mroki piwnicznego wnętrza rozświetlają secesyjne lampy, a wystrój Ratuszovej dopełniają designerskie ozdoby i barowe meble o najwyższej jakości wykonania.

Dla naszych Szanownych Gości przygotowaliśmy trzy sale: restauracyjną, kawiarnianą i barową. Od kwietnia zapraszamy także do naszego ogródka letniego na Rynku.

Restauracja Ratuszova będzie zaszczycona możliwością ugoszczenia Państwa w swoich murach. Nasza elastyczność i otwartość na różne pomysły z pewnością sprawią, iż długo nie zapomną Państwo o wizycie w Ratuszovej.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 437

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top