Restauracja Przystań

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6061/150313871637654000.png
Olsztyn 10-160, woj. warmińsko-mazurskie
Żeglarska 2
tel.: 89 535 01 81 lub 601 616 787
http://www.restauracje.olsztyn.pl
restauracjaprzystan@wp.pl
Restauracja Przystań - Olsztyn

Restauracja Przystań słynie z organizacji wyjątkowych imprez weselnych.

Atrakcyjne miejsce w połączeniu z profesjonalnym serwisem gwarantuje, że każde wesele zorganizowane w naszej restauracji jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Dodatkowo proponujemy Państwu organizację chrzcin oraz innych uroczystości rodzinnych. Przystań to wyjątkowo urokliwe miejsce na wodzie, gdzie wesela, przyjęcia rodzinne i bankiety mają niepowtarzalną atmosferę.

W miesiącu obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy osób (goście indywidualni, instytucjonalni, wesela, bankiety, imprezy rodzinne, konferencje). Do dyspozycji naszych Gości posiadamy 500 miejsc w klimatyzowanym obiekcie położonym w całości na wodzie. W całym obiekcie (tarasy, trawniki, pomosty) organizujemy przyjęcia dla 2 000 osób. Restauracja słynie ze zdrowej i niepowtarzalnej kuchni.

Przystań to również najlepszy i obejmujący swoim zasięgiem całą Polskę operator cateringowy. Satysfakcja klienta i najwyższa jakość usług to główny cel naszej firmy. Wszystko to dzięki 12-letniemu doświadczeniu w organizacji cateringów oraz techniczne możliwości przeprowadzenia usługi dla każdej ilości osób w dowolnym miejscu, mieliśmy przyjemność realizować cateringi w całej Polsce od 2 do 4000 osób.

Proponujemy Państwu również profesjonalną organizacje szkoleń i różnego rodzaju imprez firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych, mogących pomieścić od 10 do 500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają pełne zaciemnienie oraz profesjonalne nagłośnienie. Dla naszych Gości proponujemy rzutnik multimedialny, specjalistyczne ekrany do prezentacji multimedialnych, oraz hotspot. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 420

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top