Restauracja Prezydent "Kompleks Sztygarka"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6136/131521903554230200.png
Chorzów 41-500, woj. śląskie
Piotra Skargi 34 a/d
tel.: 32 249 59 92 lub 604 614 009
http://www.sztygarka.pl
boguslawa.olczyk@sztygarka.pl
Restauracja Prezydent

"A kiedy będziesz żoną moją, wówczas nam ogród się otworzy. A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią nam się wszystkie dzwony."/K.I. Gałczyński

Przyjęcie weselne to piękny spektakl, gdy ogląda się je z perspektywy Gościa. Niegasnące uśmiechy, ciepłe gesty, sala jak z bajki, wykwintne menu... Za spektaklem stoi jednak reżyser, który musi zadbać o każdy detal. W jego rękach leży efekt finalny, a także poczucie spokoju i komfort Pary Młodej, która w tym dniu powinna po prostu cieszyć się sobą.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć weselnych, zapewniając niezachwiany spokój i pewność naszym Klientom. Reżyserujemy niebanalne wesela z troską o każdy szczegół i zadowolenie wszystkich z Gości. Sztygarka zapewnia kompleksową oprawę wydarzenia: od stylowych wnętrz, przez zachwycające menu, aż po apartament dla Młodej Pary, który wypełnia romantyczna atmosfera. Sprawiamy, że wesele przemienia się w olśniewający spektakl, nie tylko dla Gości, ale także dla jego głównych bohaterów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 615

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top