Restauracja Pomarańczowy Fortepian

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5495/150469195657329600.png
Piła 64-920, woj. wielkopolskie
Paderewskiego 14
tel.: 884 000 768
http://www.pomaranczowyfortepian.pl/
info@pomaranczowyfortepian.pl
Restauracja Pomarańczowy Fortepian - Piła

Pomarańczowy Fortepian jest miejscem łączącym wino, jedzenie i styl! Oryginalny wystrój restauracji, wyśmienite potrawy okraszone nutą zmysłowego jazzu oraz fakt, że organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe sprawiają, że Pomarańczowy Fortepian jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości powiększyliśmy Pomarańczowy Fortepian o salę konferencyjno - restauracyjną, na której organizujemy wesela. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę w której ugościć możemy 90 osób oraz położoną tuż obok salę taneczną. W trosce o doskonałą zabawę pary młodej jak również zaproszonych przez nią gości stworzyliśmy możliwość projekcji zdjęć i filmów rodzinnych na dużym ekranie w czasie trwania weselnego przyjęcia.

Nasze sale wyposażone są w niezależną wentylację oraz klimatyzację, co poprawi Państwa samopoczucie w cieplejsze dni. Na życzenie udostępniamy także kuchnię grillową, z której mogą Państwo zamawiać wyborne potrawy przygotowane przez naszych kucharzy. Dodatkową atrakcją wieczoru może stać się piec staropolski, który sprawi, iż podczas wesela będzie panował niesamowity klimat dawnych czasów.

Dbając o to, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z Waszego przyjęcia, proponujemy indywidualne rozwiązania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą znaleźć można na naszej stronie internetowej: www.pomaranczowyfortepian.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 277

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top