Restauracja Polska Kuźnia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4547/131521297611626800.jpg
Szczecin 70-432, woj. zachodniopomorskie
Ślaska 41
tel.: (091) 489 63 57
http://www.kuznia.szczecin.pl
mckuznia@neostrada.pl
Restauracja Polska Kuźnia - Szczecin

Restauracja Polska Kuźnia

Restauracja Polska Kuźnia Szczecin – prawdziwie polskie jedzenie.

Restauracja Polska Kuźnia Szczecin zaprasza swoich gości na potrawy z tradycyjnej polskiej kuchni oraz jedzenie regionalne. Wszyscy ciekawi jak smakuje prawdziwe polskie jedzenie z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie.

Na mały oraz duży apetyt. Smaczny, pełen dodatków bigos, brokuły na maśle, czy schab w sosie grzybowym – czy pamiętasz jak smakują takie potrawy?

A przecież Polacy mogą być dumni ze swojej kuchni! A restauracja Polska Kuźnia Szczecin może być dumna ze swoich kucharzy i przyrządzanych przez nich posiłków. To dzięki nim lokal cieszy się popularnością nie tylko w Szczecinie.

Ci z gości, którzy mają ochotę jedynie na małe co nieco, szef kuchni poleca sałatki oraz zupy, takie jak żurek czy gulaszową.

Jedzenie w restauracji Polska Kuźnia zawsze przyrządzane jest ze świeżych, wysokiej jakości składników.Restauracja Polska Kuźnia Szczecin – zamów na wynosWszystkie potrawy serwowane w lokalu można także zamówić na wynos przez internet.

Dostawa do domu to kolejne udogodnienie dla klientów lokalu. Jeśli jesteś już znudzony pizzą oraz kebabem i chcesz sobie przypomnieć, jak smakuje prawdziwa, polska kuchnia, zamów jedzenie w restauracji Polska Kuźnia.

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 467

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top