Restauracja Pod Gigantami

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4451/131521271230804800.jpg
Warszawa 00-478, woj. mazowieckie
Al. Ujazdowskie 24
tel.: 22 629 23 12
http://www.podgigantami.pl/
podgigantami@zapart.pl
Restauracja Pod Gigantami - Warszawa

Exclusive Restaurant Pod Gigantami, to elegancka restauracja w Warszawie, uznawana jest, jako najpiękniejsza restauracja w Polsce. To jedno z najbardziej wyjątkowych i magicznych miejsc w sercu Warszawy, o niezwykłej atmosferze, gdzie splata się historia, tradycja i sztuka kulinarna.

Exclusive Restaurant Pod Gigantami, to odpowiednia restauracja dla osób, które cenią sobie wykwintną kuchnię polską w finezyjnym wydaniu. Elegancja, dyskrecja, wędrówka w czasie i w klimatach.

Dla ludzi Biznesu

Coraz częściej na miejsce spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń wybierane są restauracje zapewniające swobodę rozmowy z dyskrecją oraz przyjemność płynąca ze smaków   i aromatów dobrej kuchni. W restauracji Pod Gigantami potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem.

Przyjęcia okolicznościowe      

Pewne wydarzenia, takie jak wesele, chrzciny, komunia czy urodziny są wyjątkowe. Wymagają wcześniejszego przygotowania i zaplanowania wszystkich szczegółów tego wyjątkowego dnia i dlatego zasługują na niepowtarzalną oprawę. Niezależnie od charakteru spotkania, zawsze jest ono bardzo ważne. Pozwala wspólnie biesiadować, rozmawiać, wspominać...

Wesele to przyjęcie towarzyszące uroczystości zawieraniu małżeństwa. Sprawimy, by Państwa dzień w naszej restauracji  zostawił niezapomniane wrażenia, a Państwa Goście długo pamiętali przyjęcie weselne.

Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na tak ważną dla Państwa uroczystość. Doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zapewnimy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie. Starannie przygotujemy propozycje biorąc pod uwagę Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zapewnimy profesjonalną oprawę spotkania, doskonałą kuchnię, oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Na tą wyjątkową okazję, gustownie udekorujemy stoły kompozycjami ze świeżych kwiatów, w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy również wyśmienite torty pieczone u nas przez znakomitych cukierników, udekorowane owocami lub też pięknymi świeżymi kwiatami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 305

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top