Restauracja Piwnica Rajców

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/865/151930985116793500.jpg
Gdańsk 80-830, woj. pomorskie
Długi Targ 44
tel.: 784 807 530
http://www.piwnicarajcow.pl
piwnica@piwnicarajcow.pl
Restauracja Piwnica Rajców - Gdańsk

Piwnica Rajców czynna jest codziennie od godz. 10.00 (w sezonie letnim od 9.00) do ostatniego gościa. Na czas sezonu, na Długim Targu przy fontannie Neptuna wystawiany jest ogródek.

Piwnica mieści się w samym sercu Gdańskiej starówki, przy fontannie Neptuna w piwnicach Dworu Artusa i składa się z czterech sal:

  • Sala Gdańska – na co dzień otwarta jako sala restauracyjna posiadająca 80 miejsc siedzących.
  • Sala Herbowa – sala kawiarniana z czterema stolikami czteroosobowymi
  • Bar – 11 miejsc siedzących
  • Sala Gotycka – na specjalne imprezy okolicznościowe typu wesela, studniówki, bankiety firmowe zasiadane jak i stojące, imprezy sylwestrowe, andrzejkowe itp. Sala mieści 200 osób na siedząco i ponad 300 na stojąco, posiada także dodatkowy bar. Przy rezerwacji całej restauracji organizujemy imprezy zasiadane dla 300 osób a bankiety na stojąco do 500 osób.

Proponujemy kuchnię światową na bazie europejskiej nie zapominając o naszej polskiej. W menu możemy znaleźć różnorodną gamę ryb, owoców morza, drobiu, steków a także dziczyzny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2322

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-06-03
Wesele które tam organizowała moja kuzynka to chyba najlepsza impreza na jakiej byłam. Wszystko perfekcyjnie przygotowane. Obsługa na medal. Jedzenie bardzo dobre świeże i urozmaicone. Dodatkowo możliwość spróbowania ichniejszego piwa. Po prostu super.
Dodano: 2019-05-24
Pierwszorzędne miejsce na wesele. Profesjonalna, miłą i sprawna obsługa. Piękne pomieszczenia. Kuchnia wspaniała. Dania gorące naprawdę gorące. Wszystko świeże i smaczne oraz odpowiedni podane.
Dodano: 2019-05-15
Spokojnie można urządzać tam imprezy. Wszystko bardzo ładnie przygotowali. Ładne klimatyczne wnętrza, udekorowane z gustem. Obsługa miła, sprawna i dbająca o porządek. Jedzenie pyszne i świeże. Wszystko podane z klasą. Polecam
Dodano: 2019-05-07
Super miejsce na imprezę. Organizowałam tam imprezę firmową i było wyśmienicie. Ładne wnętrza, bardzo dobre jedzenie i w odpowiedniej ilości. Pierwszorzędne drinki i piwa. Polecam ścianę piwa - na naszej imprezie zrobiła furorę. Obsługa na wysokim poziomie z menadżerem na czele który zadbał by wszystko było zgodnie z ustaleniami
Top