Restauracja Panorama

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4857/150901720877484900.png
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Żelazna 6
tel.: 56 62 10 121
http://www.panorama-restauracja.pl
kontakt@panorama-restauracja.pl
Restauracja Panorama - Toruń

Jesteśmy restauracją z długoletnim doświadczeniem. Od ponad 25 lat prowadzimy restauracje i profesjonalnie organizujemy imprezy okolicznościowe. Nasze potrawy przyrządzane są przez kucharzy z długoletnim doświadczeniem z najwyższej klasy produktów – wszystko po to by zaspokoić Państwa oczekiwania. To zaskakujące miejsce, w którym możecie Państwo zobaczyć największe zdjęcie panoramy Torunia nocą. 

Gdzie każdy z przyjemnością spotka się na śniadaniu, lunchu, kolacji czy drinku z przyjaciółmi czy drugą połówką. Restauracja Panorama to miejsce gdzie czas zatrzymuje swój bieg by pozwolić wszystkim cieszyć się chwilą. Zapewni ucztę dla podniebienia oraz Państwa oka poprzez profesjonalny wystrój sal, dekorację potraw oraz stołów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej restauracji i skosztowanie tradycyjnych potraw kuchni polskiej i naszych specjałów.

Zapraszamy dowspółpracy - odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym lokalem i ofertą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1160

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.71 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 25.06.2018
Zdecydwanie zgadzam sie z ponizszą opinią,bardzo trafiona,odradzam. Pieknie bywa tylko na początku i to czasem.
Dodano: 25.06.2018
Same pomylki,,nie jasny cennik, chronicznie zmeczna obluga,pewnie po imprezie z poprzedniego dnia,wiec bylismy kulą u nogi,niech klient nie odwazy sie zwrocic uwagi,,,bo zostanie potraktowny odpowiadnim gestem....pieniadze wyrzucone w bloto,pomijam fakt,,ze produkty,w kosmicznych cenach,,nie mielismy nawet rodzinnej atmosfery,wszystko bylo zaraz sprzatane ze stolu i najlepiej gdyby klient juz sie zwinął,Ta restauracja to niestety w naszym przypadku pomylka.
Top