Restauracja Neuman

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4759/153536834942412800.jpg
Piotrówka 47-133, woj. opolskie
Kościuszki 111
tel.: 77 463 22 61, 606 653 027
http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/692.html
neuman@compi.pl
Restauracja Neuman - Piotrówka

Staramy się aby nasz lokal był wyjątkowy i wyróżniał się spośród innych lokali w okolicy. Specjalizujemy się głównie w kuchni śląskiej. Nasze rolady śląskie wygrały jako najlepszy produkt powiatu strzeleckiego oraz otrzymaliśmy wysokie wyróżnienie gospodarcze jakim jest Laur Ziemi Strzeleckiej. Posiadamy własną ubojnię oraz zakład przetwórstwa mięsnego, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanej przez nas gastronomii. W naszej sali weselnej swobodnie bawić się może 150 gości weselnych. Oprócz dużej sali posiadamy również salę bankietową na 40 osób oraz bar na 50 osób. Sala weselna posiada wysokiej klasy klimatyzację, która podtrzymuje stałą temperaturę w lokalu. Posiadamy pokoik umożliwiający zajęcie się małymi dziećmi w trakcie trwania wesela, oraz przytulne mieszkanie umożliwiające komfortowe spędzenie pierwszych nocy małżeńskich.


W trakcie zabawy Państwo Młodzi mają do dyspozycji osobną toaletę, dzieci mogą swobodnie bawić się w ogrodzie, który znajduje się przy lokalu, a goście weselni mogą zrelaksować się na naszym tarasie, znajdującym się przy wejściu do lokalu. Państwo Młodzi organizujący u nas zabawę weselną, mają możliwość wyboru kolorystyki elementów dekoracyjnych takich jak: świeczki, serwetki, bukiety kwiatów.

Nasze menu dostosujemy do indywidualnych propozycji klientów. W trakcie imprezy poprawinowej serwowane są świeże potrawy przygotowywane w tym samym dniu. Państwo Młodzi mają możliwość dostarczenia własnych napojów alkoholowych, napoje chłodzące oferujemy w cenach hurtowych.
Nasz kadra to sprawdzona kadra kucharska, która od 10 lat współtworzy nasze śląskie menu. W trakcie przyjęcia weselnego obfitości naszej kuchni podawane są gościom przez uśmiechnięte i wszechobecne panie kelnerki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług jednocześnie informując, że aby zarezerwować sobie u nas termin, należy kontaktować się z nami z co najmniej rocznym wyprzedzeniem (w przypadku terminów w środku tygodnia).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 249

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top