Restauracja "Myśliwska"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6084/131521888526742400.jpg
Walidrogi 45-050, woj. opolskie
Opolska 48
tel.: 505 199 210
http://www.mysliwska-walidrogi.pl
voytekulpa@wp.pl
Restauracja

Budynek, którego historia sięga końca IXX wieku kryje w sobie cztery, pięknie wykończone, kameralne sale mieszczące 120 osób. Ich grube mury wykonane z cegły i kamienia pamiętają czasy Blasiusa Tkotza, jego żony Rosalie i ich syna Georga. Barek piwny położony w najstarszej części budynku był zapewne świadkiem jego małżeństwa z druga żoną Elisabeth i narodzin ich czterech córek.

Po przeprowadzonym kapitalnym remoncie organizujemy w "Myśliwskiej" przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe, bankiety, spotkania firmowe i konferencje. Ogień skwierczący w starym przedwojennym piecyku, blask świec i stylowy wystrój lokalu dodają uroku każdej imprezie i spotkaniu. "Myśliwska" to miejsce z duszą, wypełnione tajemniczą melancholią.

Potrawy oparte na starych tradycyjnych recepturach przygotowujemy wyłącznie w naszej kuchni. Serwujemy między innymi dania z cielęciny, dziczyzny, jagnięciny, wołowiny, potrawy jarskie i ryby. Naszą specjalnością jest prosiak lub dzik pieczony w chlebowym piecu, podawany na płonącym półmisku. Na życzenie Gości podajemy wędliny prosto z naszej wędzarni wybudowanej w środku starej chlewni. Staramy się aby imprezy zorganizowane u nas wypadły zawsze "bogato" - z odrobiną przepychu i pozostały naszym Klientom na długo w pamięci. Chcemy przypomnieć Gościom Myśliwskiej w Walidrogach smaki dań pamiętających czasy Waldesruh in Schulenburg.

Dysponujemy dużym ogrodem letnim ze starymi, pięknymi drzewami, a także parkingiem przy lokalu. Teren jest całkowicie zamknięty i bezpieczny dla dzieci.

Powierzcie nam zorganizowanie wesela -  my zadbamy o to by sprostać problemom związanym z organizacją NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA W ŻYCIU. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był WYJĄTKOWY.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy cztery sale mieszczące 120 osób. Wystrój lokalu, blask świec oraz ogień w piecyku dodają uroku każdej uroczystości.

Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług noclegowych. W ofercie posiadamy noclegi w przystępnej cenie.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 578

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top