Restauracja Lancelot

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4151/149623639013898600.jpg
Malbork 82-200, woj. pomorskie
Ceglana 9
tel.: 693 073 085
http://www.lancelot.malbork.pl
restauracja.lancelot@interia.pl
Restauracja Lancelot - Malbork

Restauracja „Lancelot” to nowo otwarty lokal mieszczący się przy ulicy Ceglanej 9 (dawna Staropolska). Oferujemy Państwu trzy niezależne sale. Przestronną oranżerię, gdzie znajduje się 60 calowy telewizor. Została ona zaprojektowana z myślą by zapewnić Państwu wspaniałe warunki nie tylko do konsumpcji, ale również do odpoczynku.

Sala taneczna z parkietem, sceną dla orkiestry lub DJ-a, została stworzona by mogli Państwo bawić się podczas wesel jak również innych imprez okolicznościowych. Owa sala wyposażona jest w kulę dyskotekową i pełną gamę świateł, które doskonale podkreślają piękno mobilnej ściany z motywem malborskiego zamku. Na tej sali znajduje się również rzutnik z funkcją HD, niezwykle przydatny podczas szkoleń, spotkań biznesowych jak i przeżywania sportowych emocji.

Sala główna to idealne miejsce na wspólną kolację z przyjaciółmi bądź obiad w gronie rodziny. Bar znajdujący się w bocznej części lokalu zaopatrzony jest w profesjonalny ekspres do kawy oraz szeroką gamę alkoholi.
Dla Państwa komfortu cały lokal jest klimatyzowany oraz wyposażony w automatyczną wentylację z flirtami pyłkowymi, dzięki którym alergicy będą mogli zapomnieć o swoich dolegliwościach.

Restauracja „Lancelot” jest dostosowana architektonicznie dla osób niepełnosprawnych. W trosce o naszych najmłodszych Gości oraz ich rodziców lokal został wyposażony w szereg udogodnień. Posiadamy foteliki dla maluchów, przewijak, oraz inne atrakcje dla dzieci. Oferujemy również bezpłatny monitorowany parking.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 853

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top