Restauracja Łabędzi Ostrów

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5876/150340916534122100.jpg
Giżycko 11-500, woj. warmińsko-mazurskie
Piękna Góra
tel.: 87 735 20 21 lub 609 099 607
http://www.restauracjalabedziostrow.pl
piotr.zagorski@hotelmasovia.pl
Restauracja Łabędzi Ostrów - Giżycko

Zapraszamy do restauracji Łabędzi Ostrów w ośrodku wypoczynkowym, usytuowanym na malowniczym półwyspie w Pięknej Górze, nad jeziorem Kisajno.
W menu a’la carte zaproponowanym przez Szefa Kuchni każdy znajdzie coś dla siebie. Serwujemy smaczne posiłki domowe. Smakoszom polecamy szczególnie duży wybór ryb z mazurskich jezior (sandacz, sielawa, szczupak, okoń) oraz dania tradycyjnej kuchni regionalnej.

Nasza specjalność to: lin zapiekany w śmietanie, dzyndzałki z rozmaitym farszem i kakor z sosem grzybowym.

Polecamy także ryby wędzone ciepłym dymem, z naszej własnej wędzarni (sielawa, pstrąg, węgorz) oraz ryby marynowane (okoń), które mogą być smacznym prezentem i już w zaciszu domowym będą przypominać o smaku i słońcu Mazur.

W Restauracji Łabędzi Ostrów organizowane są uroczystości rodzinne, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, konferencje, wesela, bale. Każda z uroczystości ma oryginalną i specjalnie na tę okazję przygotowaną oprawę oraz menu - w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W sali restauracyjnej organizujemy przyjęcia nawet na 120 osób, a dzięki urokliwej i odpowiedniej aranżacji sala znakomicie nadaje się również na mniejsze przyjęcia np. imieniny.

Latem do dyspozycji Państwa pozostawiamy również taras ze wspaniałym widokiem na jezioro Kisajno, gdzie każdy wśród zieleni i śpiewu ptaków, będzie mógł urządzić niezapomniane przyjęcie.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy dwie sale konferencyjne, w których mogą być organizowane:


• szkolenia
• konferencje
• prezentacje i pokazy
• spotkania integracyjne

Sale konferencyjne przeznaczone są maksymalnie dla 120 osób. Zapewniamy także catering.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 645

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top