Restauracja & Klub Arte

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5808/131521800631498100.jpg
Świdnica 58-100, woj. dolnośląskie
Odnowiciela 22
tel.: 607 651 656
http://https://www.facebook.com/arteklub.restauracja/
arterestauracja@gmail.com
Restauracja & Klub Arte - Świdnica

Są miejsca, w których spotykają się smaki z całego świata - ich połączenie zapewnia unikalne kulinarne doznania.

Taka jest „Arte”- czyli inspiracja sztuką-, restauracja położna w północnej części Świdnicy na Osiedlu Zawiszów, gdzie mogą Państwo w eleganckim wnętrzu skosztować wyjątkowych kompozycji naszego Szefa Kuchni. Jednocześnie weekendowe imprezy jakie się u nas odbywają, pozwolą na oderwanie od monotonii życia dnia codziennego.

Wyjątkowe menu oparte jest na niebanalnych pomysłach i bogatym doświadczeniu Szefa Kuchni. Gościom proponujemy kulinarną podróż po Europie. To co popularnie nazywamy kuchnią „Fusion” jest pomieszaniem stylów i potraw z różnych stron Europy i świata. Tak więc na naszych talerzach dopatrzeć się można wpływów kuchni włoskiej , greckiej , polskiej, niemieckiej , cz też węgierskiej . Czerpiemy z nich to co najlepsze czyli prawdziwa uczta dla zmysłów.

Restauracja i Klub Arte w swojej ofercie poleca organizację różnych imprez rodzinnych i okolicznościowych: chrzciny, urodziny, przyjęcia rodzinne, rocznice, stypy, komunie, wesela, przyjęcia firmowe. Celem poznania bliższej oferty prosimy o bezpośredni kontakt, z miłą chęcią przygotujemy dla każdego z Państwa indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 324

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top