Restauracja Kamienica

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4589/131521307863583300.jpg
Świnoujście 72-600, woj. zachodniopomorskie
Piłsudzkiego 10
tel.: 91 322 48 64 lub 888 894 460
http://bryza.swinoujscie.pl
starakamienica1@gmail.com
Restauracja Kamienica - Świnoujście

Restauracja KAMIENICA

Nasza Restauracja powstała  w styczniu 1999 r i mieściła się na parterze  DW. Bryza przy ulicy  Gdyńskiej 28.

Od listopada 2017 została przeniesiona na ul. Piłsudskiego 10. Zyskała też nową nazwę "kamienica"

Nasza działalność obejmuje  obsługę  wszelkiego  rodzaju  imprez okolicznościowych Tj. chrzciny, komunie, przyjęcia weselne  (do 70 osób), urodziny, konsolacje. Specjalizujemy się w domowej kuchni polskiej,  a nasze  posiłki  zaspokoją gusta najbardziej wybrednych konsumentów.  Używamy produktów naturalnych, nie stosujemy żadnych konserwantów,  ani komponentów  proszkowych.

W swojej ofercie mamy również obiady abonamentowe, smaczne i pożywne. Na życzenie konsumenta, nasz Dietetyk opracuje indywidualną dietę, dostosowaną do potrzeb osób zainteresowanych  zdrowym żywieniem, jak również diety lecznicze - dla każdej jednostki chorobowej.

Dla Państwa wygody prowadzimy także obsługę cateringową  wszelkiego rodzaju imprez Firmowych, rodzinnych i konferencji.  Imprezy możemy organizować zarówno w naszej Restauracji, jak i w siedzibie klienta  lub plenerze.  Przygotujemy całą oprawę imprezy, Łącznie  z dekoracją.

Świadcząc  swoje usługi staramy się w jak najpełniejszym stopniu  uwzględniać potrzeby, oczekiwania i gusty uczestników, zarówno w odniesieniu do menu, jak i do strony organizacyjnej przyjęcia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 520

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 28.08.2019
Bylam w restauracji na pierogach z jagodami.Zjadliwe!.Jednak następnym razem( w środku sezonu) zamówiłam dorsza z warzywami i ziemniakami. Dorsz za długo leżał zamrożony w lodówce i był już czarny.Warzywa surowe to głównie cebula a ziemniaki od poprzedniego dnia leżały w wodzie. Coś wstrętnego i nie do zjedzenia.Ceny takie jak w najlepszych lokalach gastronomicznych.Pierogi z jagodami 19,00 a ryba około 45,00 To chyba lekka przesada. Omijajcie szerokim kołem ten lokal!
Top