Restauracja Imperia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5292/150530419909445900.png
Racibórz 47-400, woj. śląskie
Fabryczna 6
tel.: 32 418 14 98
http://imperia-raciborz.pl
imperiaimperia@wp.pl
Restauracja Imperia - Racibórz

Restauracja Imperia jest typowym domem weselnym. Prócz wesel, obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, rodzinne i biznesowe, jak również kulturalne i charytatywne. Świadczymy także usługi cateringowe.

Pracujemy wyłącznie na zamówienie, co pozwala nam zagwarantować nie tylko wysoki standard obsługi ale również dyskrecję. Istnieje możliwość zamknięcia całego obiektu, wraz z parkingiem na 30 samochodów i profesjonalną ochroną.

Oferujemy Państwu:

- Wykfalifikowany personel
- Menu na życzenie
- Klimatyzowane sale
- Parking na 30 samochodów
- Profesjonalna ochrona lokalu
- Zawsze świetną zabawę

Dla nowożeńców z naszej Restauracji Imperia oferujemy wspaniałą, zabytkową sypialnię Grafa. Ponadto, dla par młodych, które zdecydują się zorganizować u nas swoje wesele, oferujemy ciekawe bonusy i promocje. Może to być przepiękny apartament dla nowożeńców, albo wystrzał z armaty...

Dewiza naszej firmy to: SIsiła tradycji i kratywność.

Dysponujemy dwiema salami restauracyjnymi, które mogą pomieścić 180 osób. Sale posiadają dużą ilość miejsca do tańczenia i stylowy drinkbar. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna, a zarazem bardzo miła obsługa, stawiająca naszego klienta zawsze na pierwszym miejscu.

W oresie od wiosny do jesieni zapewniamy możliwość spacerów i przechadzek po naszym zadbanym i co dzień piękniejszym ogrodzie, w którym posiadamy wiele niezwykłych roślin, uroczy wodospad, altankę dla zakochanych oraz oczko wodne. Zalety i uroko ogródu sprawiają, iż służy on jako miejsce do plenerów fotograficznych i filmowych.

Niezapomnianą atrakcją Państwa wesela może być wystrzał na cześć i za szczęście państwa młodych z prawdziwej armaty!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 686

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię
Top