Restauracja i Hotel U Kroczka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6363/151177699887371500.png
Rzeszów 35-213, woj. podkarpackie
Krakowska 316
tel.: 17 860 10 30 lub 17 860 10 32
http://www.hotelukroczka.pl
hotelukroczka@hotelukroczka.pl
Restauracja i Hotel U Kroczka - Rzeszów

Restauracja i Hotel U Kroczka

Zapraszamy do naszego wspaniałego hotelu i restauracji serwującej dania tradycyjnej kuchni polskiej. Przestronne wnętrza, miła obsługa, domowe smaki i przyjemna atmosfera to gwarancja dobrze spędzonego czasu.

Dysponujemy wygodnymi i pięknie urządzonymi pokojami hotelowymi, wspaniałą salą bankietową i kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi.

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez firmowych, integracyjnych, chrzcin, komuni, wesel i innych imprez okolicznościowych, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Służymy również profesjonalnym doradztwem, zapewniamy miłą i kompetentną obsługę.

Nasz hotel to doskonałe miejsce nie tylko na nocleg w Rzeszowie. Dysponujemy bowiem piękną salą bankietową mogącą pomieścić do 250 gości weselnych, dzięki czemu możliwe jest zorganizowanie zarówno wystawnego wesela, jak też imprezy okolicznościowej czy integracyjnej dla firm.

Naszym priorytetem jest zadowolenie wszystkich Gości biorących udział w weselu, poczynając od malca korzystającego z uciech placu zabaw, po pragnącego chwili odpoczynku w zaciszu ogrodu seniora.

Wspaniałe wnętrza sali weselnej wzbogacone subtelną dekoracją z pewnością zachwycą wszystkich Gości, a umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz profesjonalna i niezwykle miła obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się wspaniałej zabawie i beztroskiemu biesiadowaniu.

Zapraszamy do naszego taniego i niezwykle komfortowego Hotelu U Kroczka w Rzeszowie!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 531

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-02-02
Miałam okazję być jako gość i byłam naprawdę zachwycona hotelem. Sympatyczna okolica, wprost idealna do świętowania takich wydarzeń. Sala bardzo ładnie urządzona, pięknie przystrojona, smaczne jedzenie, podane w elegancki sposób, porcje takie że można się było nimi najeść, nie to jak na niektórych innych weselach urządzanych w restauracjach. No i goście mieli od razu zapewniony nocleg po swiętowaniu.
Top