Restauracja Hotel Millenium

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5613/150409666908035600.png
Oborniki 64-600, woj. wielkopolskie
Mostowa 1
tel.: 61 646 47 47
http://www.millenium.net.pl
restauracja@millenium.net.pl
Restauracja Hotel Millenium - Oborniki

Restauracja Millenium powstała w czerwcu 1997 roku i od razu stała się bardzo popularna wśród przejeżdżających przez nasze miasto gości.
Doskonała kuchnia i przystępne ceny były od początku naszymi atutami. Po dziś dzień kładziemy największy nacisk na schludność, świeżość oraz ceny podawanych potraw.
Nasz szef kuchni wyczaruje dla Państwa najbardziej wyszukane dania, atakże przygotować zwyczajny posiłek w taki sposób że jeszcze długo po wizycie u Nas będziecie Państwo wspominać naszą kuchnię.

Coraz większa liczba gości zmusiła nas do przebudowy naszego lokalu i tak w roku 1999 odbył się u nas pierwszy bal sylwestrowy na nowej sali. Kilka miesięcy później oddaliśmy do Państwa dyspozycji część hotelową.

W dniu dzisiejszym dysponujemy 30 pokojami dla gości, dużą oraz małą salą balową, restauracją oraz ogródkiem letnim. Wszystkie sale są klimatyzowane i ogrzewane, przytulne wykończenie restauracji sprawia wrażenie domowego klimatu.

Miła i fachowa obsługa doradzi niezdecydowanej części naszych gości i wskaże wiele doskonałych rozwiązań kulinarnych przeznaczonych dla zasobności Państwa portfeli.

Imprezy:
Bale
Doskonała kuchnia i muzyka oraz wystrój wnętrza dostosowany do stylu balu zapewniają wyśmienitą atmosferę oraz niezapomniana wrażenia.
Bale sylwestrowe

Studniówki
Specjalna oferta dla szkół. Nasza sala na 250 osób to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprezy.

Jubileusze
Nasza restauracja to doskonałe miejsce do organizacji niewielkich przyjęć imieninowych, urodzinowych czy jubileuszowych. Domowa kuchnia i atmosfera przytulnego wnętrza sprawia że poczujecie się państwo jak w domu.

Wesela
Aranżacja wnętrza w/g sugestii Państwa Młodych, gotowe zestawy z bogatego menu, pokój do dyspozycji Pary Młodej, rodzinna atmosfera, to wszystko sprawi że weselna noc będzie dla Państwa oraz Waszych gości niezapomnianym przeżyciem. Ceny standardowego przyjęcia od 100,00zł od osoby.

Konferencje
Dwie sale do wyboru duża na 250 osób oraz mała na około 70 osób stanowią doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, prezentacji czy wykładów. Możliwość skorzystania z części hotelowej oraz gastronomicznej to dodatkowe atuty naszego lokalu. Ceny do negocjacji.

Do miłego zobaczenia w naszej restauracji
Właściciel, Szef kuchni oraz obsługa

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 370

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top