Restauracja Hotel Biały Dom

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5348/150521901186530700.png
Rybnik 44-200, woj. śląskie
Łukowa 21
tel.: 510 101 958
http://www.hotel-bialydom.pl/rybnik/
s.swoboda@bialydom.com.pl
Restauracja Hotel Biały Dom - Rybnik

Firma funkcjonuje od 1994 roku. Pierwszy lokal, który jest naszą siedzibą znajduje się w Rybniku - Kamieniu przy ulicy Szewczyka i obecnie funkcjonuje jako Dom Przyjęć. Po kilku latach powstała druga restauracja w Rybniku - Ochojcu, gdzie przy ulicy Łukowej znajduje się luksusowo wyposażony hotel.To właśnie zaufanie i opinia nowych klientów są dla nas motorem napędowym do ciągłego doskonalenia świadczonych usług, a naszym powodem do dumy jest zadowolony dyskretną, elegancką i fachową obsługą klient.

Nasza restauracja w miły i przyjemny sposób zorganizuje dla Państwa wszelakie imprezy rodzinne, biznesowe i szkoleniowe, a nasza obsługa zadba o to, aby każdy Państwa gość wyszedł zadowolony i uśmiechnięty. Biały Dom jest miejscem doskonale nadającym się na organizację przyjęć weselnych, bankietów, bali, konferencji, wszelkich spotkań towarzyskich oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie z chęcią spełnimy wszelkie Państwa życzenia oraz wysłuchamy wszystkie Państwa uwagi i sugestie. Pragniemy wraz z Państwem dzielić radość wszystkich wyjątkowych chwil.

Do dyspozycji Gości posiadamy 5 klimatyzowanych, przestronnych sal, mieszczących łącznie do 250 osób. Gustownie urządzone wnętrza zapewniają komfortowy wypoczynek ciesząc oko gości. Niezapomnianą atmosferę przyjęcia tworzy nie tylko wystrój ale również bogate menu. W restauracji serwowane są tradycyjne a zarazem wykwintne dania o wybornym, domowym smaku, a także przeróżne potrawy kuchni europejskiej.

SALA GŁÓWNA DOLNA – Mieści około 100 osób. Mogą tu Państwo uczcić każdą uroczystość rodzinną, od narodzin dziecka, po Komunię Świętą, a przede wszytskim urzeczywistnić marzenie o idealnym przyjęciu weselnym.

SALA HOTELOWA – Służy gościom hotelowym do skorzystania z porannego śniadania, a w połączeniu z salą główną dolną, wykorzystywana jest do organizacji większych imprez okolicznościowych.

SALA GÓRNA – Mieści około 70 osób. Organizowane sa tutaj dla Państwa wszelkie imprezy okolicznościowe, jak również szkolenia i spotkania biznesowe.

SALA KONFERENCYJNA – Przeznaczona jest głównie dla szkoleń, narad i konferencji.

SALA BIZNESOWA – Jest to sala, mieszcząca 15 osób, dyskretna i idealna dla spotkań rodzinnych lub biznesowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 549

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 12.05.2018
Zorganizowaliśmy tam wesele i wypadałoby napisać kilka słów. Z całego serca polecamy to miejsce, bo widać, że ci ludzie przykładają się do tego co robią. Kucharze przyrządzili świetne potrawy, sala była udekorowana bardzo przyjemnie a wszystko było tak sprytnie rozstawione, że miejsca było aż nadto. Najlepszy dzień w moim życiu.
Dodano: 19.04.2018
Najpiękniejszy dzień w swoim życiu spędziłem właśnie tam i jestem pewny, że to był dobry wybór, bo lepiej być nie mogło. Pod każdym względem wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pochwała należy się kucharzom bo spisali się na medal.
Top