Restauracja Gościniec

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4499/131521279821197900.jpg
Lublin 20-258, woj. lubelskie
Wólka 17B
tel.: 502 597 946
http://www.gosciniec-lublin.pl
restauracja@gosciniec-lublin.pl
Restauracja Gościniec - Lublin

Z niewątpliwą przyjemnością prezentujemy Państwu nasz lokal GOŚCINIEC. To eleganckie, wytworne, klimatyzowane sale bankietowo- balowe mieszczące do 200 biesiadujących gości. Cichy spacer po ogrodzie wokół lokalu, schronienie w altanie w upalne dni, szmer wody tryskającej z fontanny, przytulne pokoje hotelowe- słowem- wygoda, komfort i najwyższy poziom imprez zamkniętych.
Zapraszamy do naszego lokalu, podejmiemy się organizacji każdej imprezy w naszym lokalu lub w formie cateringu. To co robimy to nie praca to nasza pasja!!!
Organizujemy wesela i przyjęcia rodzinne, bankiety, szkolenia i imprezy integracyjne do 200 osób. Do dyspozycji gości pozostawiamy trzy klimatyzowane sale o niepowtarzalnym, eleganckim wnętrzu. Serwujemy dania kuchni polskiej, śródziemnomorskiej i kresowej.
Wykwalifikowana obsługa sprawia, iż pobyt u nas na długo pozostaje w Państwa pamięci.

W naszym lokalu Młoda Para zawsze otrzymuje w prezencie pokój dla nowożeńców. Posiadamy trzy klimatyzowane sale o niepowtarzalnym wnętrzu, które oddajemy do dyspozycji gości weselnych. Nie mamy sztywnego zestawu dań -menu weselne to czysta improwizacja Młodej Pary, która decyduje jakimi smakołykami podejmiemy ich szacownych Gości.

...Wykwalifikowany personel sprawi, iż pobyt u nas na długo pozostanie w miłym wspomnieniem. ...Gościom przyjezdnym udostępniamy miejsca noclegowe z odbiornikiem TV, internetem i pełnym węzłem sanitarnym. ...W letnią noc zapraszamy do naszego ogrodu, by złapać oddech przy cicho tryskającej fontannie. ...Posiadamy obszerny i zabezpieczony własny parking z możliwością zaparkowania autokaru.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 652

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top