Restauracja Club 99

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5355/131521649717995500.jpg
Katowice 40-858, woj. śląskie
Bracka 16
tel.: 32 258 24 26 lub 601 471 960
http://www.club99.pl/
marketing@club99.pl
Restauracja Club 99 - Katowice

Restauracja Club 99 jest restauracją rodzinną posiadającą ponad 20-letnią tradycję. Cały czas istnienia na rynku gastronomicznym przeznaczyliśmy na rozeznanie potrzeb naszych Klientów i dostosowanie się do ich wymagań, dzięki czemu zyskaliśmy opinię firmy rzetelnej, wiarygodnej i elastycznej.
Nasza restauracja cieszy się niezmiennie dużym uznaniem za smaczną kuchnię, miłą obsługę. Oferujemy dania zarówno kuchni regionalnej, jak również wykwintne dania kuchni światowej.
Dostosujemy się do każdej sytuacji i każdego Państwa życzenia. Dbamy o każdego naszego Klienta i Jego zadowolenie, również z warunków finansowych.

Nasza nowa siedziba posiada do Państwa dyspozycji sale restauracyjne różnej wielkości i w różnej aranżacji. Główna sala restauracyjna przeznaczona jest dla 120 osób, a pozostałe sale odpowiednio dla 90 i 30 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane. Przed restauracją znajduje się mały ogródek letni, gdzie Goście mogą swobodnie usiąść pod parasolami. Cały obiekt jest moniotorowany, a do dyspozycji Naszych Gości pozostaje także do użytku bezpłatny parking monitorowany na terenie posesji (dla ok. 20 samochodów) i także bezpłatny przyległy parking miejski (dla ok. 150 samochodów). W przypadku jednoczesnego korzystania z naszej oferty restauracyjnej można uzyskać atrakcyjne rabaty.

Dysponujemy trzema salami weselnymi - na 120 osób, 90 osób oraz 50 osób. W przypadku przekroczenia tej ilości osób, proponujemy zorganizowanie przyjęcia na dwóch salach - jednej konsumpcyjnej i drugiej balowej.

Cena za przyjęcie weselne obejmuje:

- Propozycję menu
- Obsługę kelnerską
- Pełną dekorację sali w postaci girland balonowych (sala afrykańska i sala bankietowa), oraz kompozycji z żywych kwiatów. Do wyboru mają Państwo cztery kolory: bordowy, złoty, niebieski i biały
- Udostępnienie sali bez ograniczeń czasowych
- Parking bezpłatny dla ok. 100 samochodów

Jako właściciele restauracji zapewniamy Państwu swoją obecność i pomoc przez cały czas trwania przyjęcia weselnego, oferując także pomoc przy zamawianiu ciast i tortów oraz doborze oprawy muzycznej i fotograficznej. W celu uatrakcyjnienia imprezy możemy zaprosić iluzjonistę, który przeniesie Państwa w niezapomniany świat magii. Współpracujemy z hotelami na terenie Katowic, dzięki czemu w atrakcyjnych cenach możemy zapropnować noclegi Państwa Gościom. Na Państwa życzenie pośredniczymy w załatwieniu wszelkich z tym zwązanych formalności. Ponadto nawiązaliśmy także współpracę z przewoźnikiem dysponującym osiemnastoosobowym busem.

Zapraszamy Serdecznie!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 840

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.08 / 5
głosów: 12
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 15.12.2019
W klubie 99 w grudniu organizowałem przyjecie weselne. Na stołach były świąteczne stroiki. W czasie obiadu salatki zostały podane tuż po tym jak goscie skończyli jeść drugie danie. Porcje warzyw, ziemniaczków itp były takie małe, że zaserwowano je w salaterkach. Obsługa po wydaniu zimnej płyty straciła zaineresowanie obsługą klientów. Trzeba było upominać się o zmianę zastawy lub wydanie akoholu . Jednym słowem wielkie rozczarowanie. A szkoda.
Top