Restauracja Centrum Astoria

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4905/153537426169938100.jpg
Białystok 15-950, woj. podlaskie
Sienkiewicza 4
tel.: 85 665 21 73
http://www.astoriacentrum.pl/
astoria@spolem.bialystok.pl
Restauracja Centrum Astoria - Białystok

Dzień Ślubu i Wesela to Święto Miłości łączącej dwoje ludzi. Jak każde Święto zasługuje na piękną oprawę. Młoda Para ma czuć się w dniu Swojego Święta niepowtarzalnie i wyjątkowo.
Będąc wierni mottu „Centrum Astoria - Jedyne takie miejsce” pragniemy sprawić aby każde przyjęcie weselne zorganizowane w naszych progach zapamiętane zostało przez Nowożeńców oraz ich Gości jako fragment najcudowniejszych chwil życia.


Proponujemy zorganizowanie przyjęcia weselnego w:

- Sali Rubinowej dla 180 osób,
- Sali Kolumnowej dla 130 osób,
- Restauracji dla 80 osób,
- Sali Kameralnej dla 50 osób.

Każdą uroczystość zaplanujemy z Państwem od początku do końca. Będziemy nad nią czuwać troskliwym okiem od powitania tradycyjnym chlebem i solą, poprzez serwowanie dań i deserów, weselną zabawę, oczepinowe atrakcje, aż do zakończenia imprezy białym ranem. Naszym najważniejszym atutem jest doskonałe i wyszukane menu. Szefowie Kuchni polecają szczególnie: stół z wiejskim jadłem, pieczone prosie, kaczkę z jabłkami, faszerowanego szczupaka.
Przygotowujemy wykwintne torty weselne zdobione żywymi kwiatami oraz słodkie bufety składające się z wybornych ciast i deserów, którym nieliczni potrafią się oprzeć.
Zespół kelnerów zapewni dyskretną i profesjonalną obsługę oraz dołoży starań, aby każdy Gość odczuł komfort i satysfakcję podczas pobytu w naszych progach.


Catering

„Centrum „Astoria” oferuje najwyższej jakości serwis cateringowy na różne okazje: bankiety, spotkania biznesowe, eventy firmowe, wesela, imprezy imieninowe, jubileuszowe, plenerowe, studniówki, kinderbale, przyjęcia domowe. Każdorazowo wszystkie szczegóły : od menu, przez dekorację stołu i formę organizacji przyjęcia dostosujemy do stawianych wymagań. Służymy fachowym doradztwem, ale ostatnie słowo pozostawimy zawsze szanownym klientom.

Gwarantujemy, iż potrawy i dania przygotowywane są z najwyższą pieczołowitością przez szefów kuchni, którzy dbają o ich najwyższą jakość i smakowitość. Nie bez kozery możemy o nich powiedzieć, że są jednymi z najsmaczniejszych i najbardziej cenionych dań w białostockiej branży kulinarnej. Opinię taką otrzymujemy od naszych lojalnych klientów, których grono rośnie z dnia na dzień.
Zapewniamy pełną obsługę kelnerską, która w sposób fachowy i dyskretny zadba o każdą imprezę.

Catering możemy zorganizować we wskazanym przez Państwa miejscu lub we własnym obiekcie. Dysponujemy: nowocześnie zaaranżowaną Restauracją przygotowaną do przyjęcia 100osób, dwiema salami konferencyjno - bankietowymi (Kameralną – dla 50 osób oraz Kolumnową – dla 120 osób), salą bankietową Rubinową dla 200 osób. Ponadto posiadamy Pub z 95 miejscami oraz Cukiernię z 60 miejscami, które również mogą być wynajęte na zorganizowane imprezy.
Na życzenie zorganizujemy oprawę dekoracyjną oraz muzyczną (muzyka na żywo).
Chcąc sprostać naszej dewizie: „Centrum Astoria – jedyne takie miejsce”, staramy się aby każdorazowo byli Państwo zadowoleni z pobytu w nim oraz kosztowania wyrobów naszej kuchni.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 471

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top