Restauracja Biała Dama

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5733/150365384959734600.png
Kórnik 62-035, woj. wielkopolskie
Plac Niepodległości 20
tel.: 61 817 02 16 lub 665 717 888
http://www.bialadama.pl
restauracja@bialadama.pl
Restauracja Biała Dama - Kórnik

Restauracja „Biała Dama” słynie z profesjonalnej organizacji różnych przyjęć, w tym także wesel. Każde zamówione przyjęcie traktowane jest u nas indywidualnie. Omawiane są dekoracje sal i stołów (dysponujemy siedmioma kolorami wystroju), za które goście nie muszą dodatkowo płacić. Szefowa restauracji ustala z organizatorami dokładne menu i omawia całą reżyserię danego przyjęcia. Płatność jest jedynie za dodatkowe dekoracje – zamawiane w innych firmach (jeżeli organzator sobie tak zażyczy).

Proponujemy różne atrakcje związane z wejściem Nowożeńców do lokalu, z pierwszym tańcem oraz podawaniem potraw.

Dbamy również o zespół muzyczny, kamerzystę i fotografa. Dla nich przygotowany jest osobny stół, przy którym mogą spożywać poszczególne posiłki i miło u nas spędzać czas. My natomiast na każdej imprezie ściśle z nimi współpracujemy, omawiając poszczególne atrakcje i niespodzianki przygotowane dla gości. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego menu w celu zaspokojenia upodobań gości i trafienie w ich gusta.

Nasza restauracja posiada sale imprezowe na parterze oraz na I piętrze.

Na parterze znajdują się dwie przestrzenne sale, między którymi otwieramy szerokie drzwi i w ten sposób powstaje duża sala, na której możemy ugościć do 150-ciu osób. Z sali konsumpcyjnej goście mogą wyjść na ogródek mieszczący się z tyłu restauracji. Z dala od zgiełku ulicznego, z pięknym widokiem na kórnickie jezioro.

Na I piętrze oferujemy salę „Różaną”.
Sala „Różana” specjalnie została przygotowana na przyjęcia weselne. Jej wystrój – tak subtelny i elegancki, bogaty w tiule, wianki i różyczki podkreśla moc i znaczenie tego dnia – weselnego. Nazwa tej sali powstała od nazwy kwiatów, które najczęściej występują na przyjęciach weselnych i jubileuszowych. Róże pojawiają się w bukietach ślubnych, w butonierkach, we włosach Pań Młodych, a płatkami róż często obsypywani są Nowożeńcy oraz stoły weselne – w formie dodatkowego przybrania. Ze względu na różnorodność upodobań i gustów naszych gości sala Różana różni się kolorystyką od sal dolnych. Goście bawiący się na tej sali mają możliwość skorzystania z balkoniu.

Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację. Dla podkreślenia stylu na wszystkich salach znajdują się lustra, świeczniki ze świecami, tiule, białe materiały wiszące przy suficie...

Dużo jeszcze można pisać o naszym obiekcie, o salach, dekoracjach i wystroju wnętrz.
Ale możemy również pochwalić się obsługą kelnerską, która nie tylko sprawnie i szybko podaje gościom poszczególne potrawy, ale robi to w szczególny sposób, pracująć w białych rękawiczkach i zabawiając przy tym gości. Sprawiają dzięki temu nieprzeciętną atmosferę danej uroczystości. Natomiast nad całością panuje szefowa lokalu, która opiekuje się każdym przyjęciem od rozpoczęcia do zakończenia i każde traktuje jak swoje, a więc z całym sercem oddana jest jemu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 303

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top