Restauracja Belvedere

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4571/131521303857799100.jpg
Krynica-Zdrój 33-380, woj. małopolskie
Pułaskiego 29
tel.: 728 934 198
http://www.belvederekrynica.pl
biuro@belvederekrynica.pl
Restauracja Belvedere - Krynica-Zdrój

Restauracja Belvedere

Zapraszamy do Restauracji "Belvedere"w Krynicy Zdroju, gdzie zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe do 220 osób. Do dyspozycji oddajemy dwupoziomową , i stylowo wykończoną salę z antresolą. Oferujemy Państwu wyjątkowa kuchnię i profesjonalną obsługę Menu komponujemy wg. życzeń klienta. Wolne terminy na 2019/ rok. .Przewóz Państwa Młodych na Uroczystości ślubne ekskluzywną limuzyną GRATIS.

Menu ustalamy zgodnie z życzeniem klienta.

W Belvedere organizujemy niezapomniane przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe. Firmom proponujemy sale,g dzie mogą odbywać się zjazdy,j ubileusze lub spotkania integracyjne. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę, bogactwo dań głównych, gorących i zimnych przekąsek oraz szeroki asortyment sałatek,ciast i napoi..

Restauracja Belvedere z Plakietą Michelin 2017

4 grudnia 2017 w hotelu InterContinental w Warszawie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 Main Cities of Europe. Swój egzemplarz otrzymała również Restauracja Belvedere. Czym są owe Plakiety i jakiemu celowi służą?

Michelin stworzyło swój pierwszy przewodnik po Europie ponad 100 lat temu. Od tamtego czasu znalezienie się na jego kartach stanowi jeden z najbardziej pożądanych przywilejów w świecie gastronomii. Rekomendacja Michelin jest bowiem znakiem najwyższej jakości usług oraz kuchni.

Aby otrzymać sławne gwiazdki Michelin restauracja musi spełnić niezwykle wysokie wymagania inspektorów przewodnika. Oczywiście wyróżnieni przez przewodnik nie mogą spoczywać na laurach. Każda gwiazdka podlega okresowej kontroli i bywają restauracje, które dotykają zaszczytu jednego roku, aby potem stracić go w roku następnym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 155

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top