Restauracja Astra

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4766/131521347478227100.jpg
Goświnowice 48-381, woj. opolskie
Nyska 18
tel.: 77 435 62 66
http://www.restauracja-astra.pl/
astra@restauracja-astra.pl
Restauracja Astra - Goświnowice

Restauracja Astra znajduje się w Goświnowicach, 5km od Nysy. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1984 roku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Zaufało nam i nie zawiodło się, wiele par, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Organizujemy przyjęcia weselne do 140 osób.
Naszym klientom oferujemy kompleksowa organizację przyjęcia weselnego, składa się na nią: wynajęcie restauracji, przygotowanie potraw i napojów oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie. Cena przyjęcia uzależniona jest wyłącznie od ilości gości i ustalonego jadłospisu, nie występują żadne dodatkowe koszty.

Restauracja Astra posiada cztery klimatyzowane sale.

Sale balowe naszej restauracji mogą pomieścić do 140 gości. Cechuje je przestronność oraz elegancki wystrój.

Opis sal:

Sala wejściowa: Pierwsza z sal, przez którą wchodzi się do lokalu. Jest w niej bar z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi oraz wygodne skórzane kanapy.

Mała sala bankietowa: Druga sala lokalu, ze stolikami i dostępem do drink-baru. Na sali mieści się do 40 miejsc siedzących.

Sala taneczna: Duża sala z profesjonalnym nagłośnieniem i efektami świetlnymi, przeznaczona do tańca. Podłoga wykonana z kamienia idealnie się do tego nadaje. Znajduje się na niej specjalny podest dla orkiestry. Sala jest klimatyzowana.

Duża sala bankietowa: Ostatnia z sal, na której ustawiane są stoły biesiadne dla gości. Sala o bardzo ciekawym wystroju wnętrza. Dzięki kwadratowemu kształtowi sali łatwo na niej pomieścić 120 osób przy różnych ustawieniach stołów. Sala jest klimatyzowana.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3659

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top