Restauracja Agawa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5280/150530901679183700.png
Tuchów 33-170, woj. małopolskie
Tarnowska 146
tel.: 14 652 47 69
http://agawa-restauracja.pl
agawa@agawa-restauracja.pl
Restauracja Agawa - Tuchów

Restauracja Agawa jest obiektem restauracyjno - weselnym, który powstał w 2000 roku. Roślina, którą możecie zobaczyć Państwo w naszym ogrodzie to właśnie “AGAWA”. Ma 40 lat i ponad 2 m wysokości i 2 m szerokości. Nasza Restauracja kwitnie już wiele lat i dzięki naszym klientom zapewne kwitnąć będzie stale. Restauracja Agawa zlokalizowana jest w przepięknie położonym mieście – Tuchów, przy drodze wojewódzkiej nr 977, bezpośrednio przy trasie relacji Tarnów- Krynica, Tarnów – Konieczna.

Restauracja posiada 2 sale, które łącznie posiadają 200 miejsc, oraz salę taneczną. Do dyspozycji gości oddajemy również szatnię (z dozorem szatniarza), altanę, ogródki letnie a także obszerny parking. Cały lokal jest obiektem klimatyzowanym, co sprawia, że nawet w upalne dni będą mogli Państwo odczuć komfort delektując się naszą kuchnią w przyjemnej i umiarkowanej temperaturze.

W naszym bogatym i zróżnicowanym menu zawsze znajdziecie Państwo coś dla siebie. Niewygórowane ceny i jednocześnie pełny talerz najczęściej kojarzą się klientom z naszą restauracją. Menu wraz z cenami, jako jedna z niewielu restauracji udostępniamy klientom na naszej stronie internetowej. Preferujemy tylko zdrowe jedzenie. Czas oczekiwania to 15-20 min. Kuchnia głównie domowa, polska tradycyjna, regionalna, również z elementami charakterystycznymi dla wielu różnych kuchni europejskich

Doświadczony personel, znakomite potrawy, miła atmosfera to po prostu Restauracja Agawa.

Przyjęcie Weselne w Restauracji Agawa

 

Dzień ślubu jest najpiękniejszym dniem w życiu i zasługuje na najlepszą oprawę.

 

Państwa osobiste wymagania są dla nas bardzo ważne i dlatego osobiście omówimy z Państwem każdy szczegół przyjęcia. Towarzyszyć będziemy we wszystkich przygotowaniach i realizacji przyjęcia weselnego, aby w pełni odpowiadało ono Państwa oczekiwaniom. Organizowane wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe a w szczególności przyjęcia weselne, obsługujemy i realizujemy już od wielu lat.

Organizowane przez nas przyjęcia weselne cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród naszych Gości. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień pozostał dla Państwa mile zapamiętany i był wyjątkowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie agawa-restauracja.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 577

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top