Restauracja Adria

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6127/150047253828967600.jpg
Ruda Śląska 41-700, woj. śląskie
Wolności 1
tel.: 32 342 20 45 lub 660 729 370
http://www.restauracjaadria.pl
restauracja@restauracjaadria.pl
Restauracja Adria - Ruda Śląska

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni naszego życia i zasługuje na najlepszą , niepowtarzalną oprawę.

Od kilku lat staramy się dołożyć wszelkich starań aby ten dzień został nie tylko w pamięci Państwa Młodych lecz również ich Rodziców i zaproszonych Gości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Państwa, Restauracja Adria proponuje organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych takich jak:

- wesela
- chrzciny
- komunie
- urodziny
- oraz inne spotkania rodzinne

Wyśmienite menu stworzone na życzenie Państwa oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każda uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego menu weselnego, skomponowanego zgodnie z Pańtwa życzeniem, lecz również pomożemy wybrać oprawę muzyczną, profesjonalną obsługę foto-video oraz dekoracjami stworzyć subtelny i romantyczny klimat sali weselnej .

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne i komfortowe sale: Salę z przepięknym widokiem na nasz ogród , przeznaczoną na przyjęcia do 80 osób, oraz Salę Balową o pięknym, niepowtarzalnym i bogatym wnętrzu z balkonami, lożami i sceną, gdzie bawić może się do 300 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 331

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top