Restauracja - Pensjonat Mariaż

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6112/131521896853374900.jpg
Świdnica 58-114, woj. dolnośląskie
Lubachów
tel.: 74 85 09 938
http://www.mariaz.com.pl
mariaz@mariaz.com.pl
Restauracja - Pensjonat Mariaż - Świdnica

Ten wyjątkowy dzień musi być naj…Najpiękniejsza suknia, kwiaty, obrączki…

Wiemy jak wiele wysiłku i starań trzeba włożyć, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i marzeniami. Wiemy z jakim ogromem tematów trzeba się zmierzyć, jakie to bywa stresujące i czasochłonne, aby dopiąć wszystko „ na ostatni guzik.” Nasza doświadczona załoga zgłasza swoją gotowość do pomocy w organizacji tego wyjątkowego dla Was wydarzenia ! Jesteśmy do Waszych usług - służymy fachową pomocą w zakresie zorganizowania przyjęcia weselnego, ułożenia i wykonania stosownego menu, przygotowania sali, zaopiekowania się gośćmi, tak, aby długo mówili, że było smacznie i cudownie.

Dokładamy wszelkich starań, aby dzień ten upłynął w poczuciu spełnienia, radości i wielkiego szczęścia. Bogata karta menu weselnego oferowana przez nasz lokal pozwala każde wesele traktować indywidualnie. To Państwo decydują o rodzaju potraw, w jakim stylu mają być przygotowane i podane. Staramy się w całości uwzględniać Państwa upodobania i potrzeby gości. My jedynie możemy służyć doradztwem, z racji wieloletniego doświadczenia, chętnie przedstawiamy różnorodność możliwości i pomysłów mogących uświetnić przyjęcie. Smaczna kuchnia, najlepszej jakości potrawy to nasza pasja i duma.

Menu uzależnione jest od ilości osób, czasu trwania przyjęcia, indywidualnego doboru potraw i możliwości finansowych.

Organizujemy przyjęcia do 100 os., potrawy wybieracie Państwo spośród ponad 400 pozycji ! Średnia cena to ok.135-185 zł/os. Staramy się, aby na stole było duże urozmaicenie, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie, pożegnał się z nami zadowolony i syty, z wielkim uśmiechem na twarzy !

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 465

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top