Przystań Nad Sołą

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5760/150364302564682500.png
Bielany 32-651, woj. małopolskie
Mostowa 17
tel.: 33 848 64 60 lub 33 848 64 61
http://www.hotelprzystan.pl
hotel@hotelprzystan.pl
Przystań Nad Sołą - Bielany

„Przystań nad Sołą” to kompleksowy obiekt – trzygwiazdkowy hotel i restauracja – malowniczo położony w okolicach parku nad brzegiem rzeki Soła, w cichej miejscowości  Bielany, znajdującej się 14 km od Oświęcimia. Dzięki swoistej lokalizacji stanowi doskonałe miejsce dla wypoczynku i zarazem idealną bazę wypadową.

Hotel “Przystań nad Sołą” oferuje 57 miejsc noclegowych w 21 klimatyzowanych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telefon, telewizję satelitarną, łącze internetowe tradycyjne oraz bezprzewodowe (WI-FI). Obiekt przystosowany jest również do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Hotel posiada własny ogrodzony, oświetlony, monitorowany parking dla samochodów i autokarów. Posiadamy również zadaszone miejsce dla motocykli.

Część restauracyjna hotelu przygotowana jest do przyjmowania jednocześnie do 140 gości. Organizujemy przyjęcia weselne, bankiety oraz konferencje (posiadamy urządzenia do prezentacji multimedialnej). W lecie szczególną atrakcją cieszy się taras restauracyjny i ogródek letni znajdujący się zaledwie w odległości kilku metrów od przepływającej obok rzeki Soły. Takie położenie sprawia, że przebywanie w naszym obiekcie stanowi doskonałą okazję do wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.
Specjalnością naszej Restauracji jest tradycyjna kuchnia polska ze szczególnym uwzględnieniem potraw rybnych. Godne polecenia są świeżo wędzone ryby na ciepło.

Wesele to wyjątkowy dzień, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca do zorganizowania. przyjęcia. Nasza Sala Bankietowa posiada klimatyzację, zróżnicowane oświetlenie, bezpośrednie wyjście na taras z malowniczym widokiem na rzekę Sołę, w tylnej części tarasu częściowo zadaszonej znajduje się ogródek grillowy.

Organizujemy wesela i przyjęcia weselne do 120-130 osób. Młoda Para otrzyma w prezencie pokój dla nowożeńców.

Propozycje Menu weselnego:
Menu 1 -150 PLN
Menu 2 -160 PLN
Menu 3 -190 PLN
Menu 4 (2 dniowe)

Istnieje również możliwość zamówienia tzw.”wiejskiego stołu”, na którym mogą znaleźć się następujące potrawy:
- wiejska kiełbasa, salceson, pasztet, szynka z kością, smalec ze skwarkami, kaszanka z cebulką, ogórki kiszone, wiejski chleb- cena wynosi ok. 1500 zł,
- wiejski stół może być wzbogacony o ciepłe dania jak: pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem, golonka, żeberka z grilla, karczek z grilla, pstrągi wędzone,- cena wynosi ok. 2000 zł.

Istnieje też możliwość zamówienia „lampionów szczęścia”- koszt 8 zł/szt.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 250

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top