ProFoto Paweł Dróżdż

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4120/153580914717563400.jpg
Stargard Szczeciński 73-110, woj. zachodniopomorskie
Stargard Gubiński
tel.: 601867506
http://www.drozdz-foto.pl
drozdz.pawel.foto@gmail.com
ProFoto  Paweł Dróżdż - Stargard Szczeciński

Nazywam się Paweł Dróżdż, fotografią zajmuję się już od czasów szkolnych, a fotografią ślubną od 2014 roku. W 2015 roku skończyłem studia inżynierskie, gdzie przedmiotem specjalizacyjnym były mutlimedia. Jako że fotografia i aparaty to rzeczy, które sprawiają mi wielką przyjemność napisałem pracę inżynierską na temat ich rozwoju, budowy oraz tendencjach rozwojowych jakie przed sobą mają.

Wiedzę na temat fotografii czerpałem od moich wykładowców na studiach, książek na temat fotografii, a także uczestniczyłem w kursach fotografii organizowanych przez ludzi z ogromną wiedzą i pasją, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Uczyłem się od absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy poszerzyli moje spojrzenie na fotografię i pozwolili nauczyć się patrzeć bardziej artystycznie na otaczający nas świat i zastane sytuacje.

Do fotografowania używam sprzętu firmy Canon oraz Sigma. W studio pracuję z oświetleniem firmy "Steiner" oraz "YongNuo".
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 725

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2018-09-24
Kochany Pawle i oczywiście Paulinko bo bez Ciebie by się nie udało. Jeżeli ktokolwiek szuka dobrego fotografa a wręcz najlepszego jakiego w życiu widzieliśmy to właśnie Paweł. Kreatywność i pomysły Pawła nie mają granic, mimo trąby powietrznej za oknem na szybko wymyśli inny temat sesji plenerowej który był idealnie trafiony. Przyjazd twój na przygotowania wprowadza automatyczny spokój gdzie naprawdę było już nerwowo. Każdy moment ślubu i wesela jest uchwycony w idealnym momencie. Oczywiście pomysł z Instaxem był trafiony w punkt i Paweł wszystkim gościom pomagał zrobić idealne zdjęcie. Jeżeli szukacie profesjonalisty z pasją który robi przepiękna zdjęcia to dobrze trafiliście. Dziękujemy Ci bardzo za wszystko co dla nas zrobiłeś. Jesteśmy mega zadowoleni. PS. Oczywiście muszę to dodać bo inaczej by to nie był komentarz od nas. Wytrzymałość do humorów Panny Młodej na najwyższym poziomie. Dziękujemy Ci za wszystko ❤ Klaudia i Robert Krzanowscy
Top