Prime Park Centrum Biznesowe

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6512/151004884275891100.png
Bytom 41-914, woj. śląskie
Strzelców Bytomskich 87C
tel.: 32 788 99 00
http://www.primepark.pl/
opal@opal.pl
Prime Park Centrum Biznesowe - Bytom

Centrum Biznesowe PRIME Park znajduje się przy węźle komunikacyjnym autostrady A1 tuż przy Drodze Krajowej nr 11 w kierunku Poznania 2 km od centrum Bytomia. W skład Centrum wchodzi pięciokondygnacyjny biurowiec oraz Centrum Konferencyjne znajdujące się w sąsiedztwie obiektu.

W centralnej części Centrum Biznesowego PRIME Park zlokalizowane jest Centrum Konferencyjne oferujące pięć nowoczesnych sal konferencyjno- szkoleniowych. Sale świetnie nadają się do organizacji szkolenia, konferencji lub większego eventu – nawet do 500 osób. Ponad to istnieje możliwość organizacji eventów połączonych z noclegami dla gości dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z Hotelu Bytom PRIME oraz Twojego HOSTELU Bytom.

Sale wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowy internet, sprzęt audio – video. Do dyspozycji uczestników dostępny jest sprzęt audio-video, projektor, ekran, flipchart oraz sprzęt nagłaśniający. W zależności od zastosowania i zapotrzebowania sale mogą być wyposażone w stoły, a krzesła ustawione w różnych konfiguracjach takich jak: układ kinowy, szkolny, konferencyjny, bankietowy, czy w podkowę.

Na terenie Kompleksu znajduje się również przestronny parking na ponad 200 miejsc w tym również dla autokarów i minibusów.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 615

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top