Presto Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3445/150858477303839800.png
Rawicz 63-900, woj. wielkopolskie
Rynek
tel.: 784 456 850
http://www.presto-fotografia.com
napiszdo@presto-fotografia.com
Presto Fotografia - Rawicz

Fotografią zajmują jest hobbystycznie i zawodowo. Nie będę Wam czarował jaki to ja jestem świetny... Zobaczcie moje zdjęcia i jeśli Wam się spodobają zapraszam do współpracy.

www.presto-fotografia.com

Zapraszam również do polubienia mojego profilu na facebooku.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach!

Dobra sesja w pigułce

Dla jednych fotografia to pomysł na prezent, dla drugich - obowiązkowa pamiątka, dla jeszcze innych - pasja. Niezależnie od tego, czy zdjęcia robimy, bo ich potrzebujemy, czy dlatego, że po prostu chcemy je mieć, warto zastanowić się, jaki styl mają prezentować fotografie, co chcemy pokazać i jak - poprzez odpowiednie przygotowanie - to osiągnąć. Sukces zależy nie tylko od umiejętności fotografa czy sprzętu, którym dysponuje. Zależy też od was. Jak go osiągnąć?

Po pierwsze...

Zacznijmy od początku. Decydując, kto zrobi nam zdjęcia, warto przejrzeć portfolio fotografa. W ten sposób możecie zapoznać się z jego preferencjami artystycznymi i ocenić, na ile są one zbieżne z waszymi. Dalej, gdy już wybierzecie fotografa, warto „spisać” wzajemne oczekiwania stron. Umowa, która określi termin i zakres świadczonej usługi, liczbę zdjęć, rodzaj nośnika, na którym zostaną przekazane, wynagrodzenie i czas realizacji zlecenia, jest szczególnie ważna w przypadku fotografii ślubnej, która jest gałęzią rynku cieszącą się ogromnym zainteresowaniem. Z umową w ręce, można rozpocząć planowanie sesji.

Styl

Zależy w głównej mierze od rodzaju i motywu przewodniego, bo ten ma decydujący wpływ na charakter sesji. Takim motywem może czas i dobrana do niego stylizacja (np. fryzura, makijaż, strój i dodatki właściwe dla lat 70.), czy wspólna pasja. Klimat sesji można stworzyć także poprzez wykorzystanie odpowiednich „gadżetów”, które będą symbolizowały „okazję” - narzeczeństwo, macierzyństwo, małżeństwo.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1688

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top