Pracownia fotografii

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2813/153910551314087300.jpg
Józefosław 05-500, woj. mazowieckie
Jutrzenki 3/40 (wjazd od ul. Geodetów)
tel.: 602 851 028
http://pracowniafotografii.eu
kontakt@pracowniafotografii.eu
Pracownia fotografii - Józefosław

W dniu Waszego ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji od momentu przygotowań lub od ceremonii zaślubin.

Podczas przygotowań fotografujemy detale (zaproszenia, obrączki, bukiety, suknię, buty, muchę, spinki, etc.), następnie chwile Waszych stylizacji w asyście najbliższych, Wasze "pierwsze" spotkanie i na koniec błogosławieństwo, jeśli macie takie zaplanowane.

Od momentu ceremonii zaślubin pracujemy w duecie.

Podczas przyjęcia weselnego zawsze proponujemy Wam kilka ujęć z najbiższymi, ze świadkami oraz mniej formalne ze znajomymi.

Jeśli tylko jest czas i odpowiednie warunki, porywamy Was na mini sesję. Trwa ona ok. 20 min. i ma miejsce na terenie przyjęcia weselnego lub w najbliższej okolicy.

Plener ślubny innego dnia wykonujemy w wybranym przez Was miejscu i w ustalonym terminie. Oczywiście zawsze chętnie pomożemy przy wyborze Waszego wymarzonego miejsca na plener :)

Po ślubie potrzebujemy ok. 3-4 tygodnie na obróbkę i po tym czasie przesyłamy Wam link i hasło do galerii miniatur Waszych zdjęć do wglądu.

Po przejrzeniu przez Was zdjęć prosimy o wybranie kilkunastu ujęć, które koniecznie chcecie załączyć w albumie, tzw. must have. Z pozostałych zdjęć możemy skorzystać przy tworzeniu stron albumu. Jednak zawsze przed ostateczną akceptacją będziecie mogli je zmienić.

Na wybrane przez Was zdjęcia czekamy 2 tygodnie. Chociaż im szybciej, tym lepiej :)

Następnym krokiem jest zaprojektowanie przez nas fotoalbumu, na co potrzebujemy ok. tygodnia. Po tym czasie przesyłamy Wam projekt do akceptacji. Tydzień czasu potrzebujemy także na wydrukowanie albumu.

Podczas przekazywania albumu oddajemy w Wasze ręce także pendrive ze wszystkimi zdjęciami w dużej rozdzielczości, które widzieliście w formie miniaturek w galerii.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami, przy podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 20% całej kwoty reportażu, co możecie zrobić osobiście w chwili podpisywania umowy lub przelewem w ciągu 3 dni od naszego spotkania.

Z pozostałej kwoty musimy się rozliczyć do dnia przekazania albumu oraz pendrive.

W cenie reportażu ślubnego zawarty jest nasz dojazd do 50 km w jedną stronę, licząc od miejsca naszego studia. Koszty dojazdu w dalsze miejsce ustalane są indywidualnie.

Zdjęcia wraz z fotoalbumem możecie odebrać u nas w Pracownii Fotografii lub jeśli wolicie, możemy przesłać Wasz ślubny zestaw kurierem w cenie 15 zł.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 478

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top