Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Zdjęcia w nadmorskiej scenerii

Zdjęcia w nadmorskiej scenerii
Zdjęcia ślubne są wspaniałą pamiątką, jedną z niewielu, do których wraca się co kilka lat. Obrazy dają Nam namiastkę możliwości powrotu do przeszłości, a zwłaszcza do najpiękniejszego momentu w Naszym życiu, jakim jest ślub i wesele. Fotografie ślubne stwarzają możliwość uchwycenia najpiękniejszych emocji, zarówno łez szczęścia, jak i wzruszenia.

Obecnie wiele par decyduje się także na plenerową sesję zdjęciową. Na fotografiach ślubnych pojawiają się coraz to różniejsze motywy, w postaci starych opuszczonych fabryk, kamienic, czy też dworca kolejowego. Taka nietuzinkowa pamiątka w postaci zdjęcia panny młodej z welonem na tle starej, zabytkowej kamienicy, zawsze przywołuje przyjemne wspomnienia. Jeśli jest dodatkowo wykonana w sepii, wpływa to znacznie bardziej na stworzenie niesamowitego nastroju. Pamiątka ślubna w postaci tak oryginalnych i nietypowych fotografii, z pewnością będzie się podobać i cieszyć oko, nawet po wielu latach.


Kurort turystyczny

Kołobrzeg to piękne miasto, będące nadmorskim kurortem, pełnym uroku i tętniącym życiem. Jeśli planujecie sesję plenerową, to nie powinniście się długo zastanawiać, gdzie możecie udać się wraz z fotografem. Jednym z takich obiektów jest kołobrzeskie molo, będące najdłuższym żelbetowym molem w Polsce, mające 220 metrów długości. Jest to miejsce szczególnie upodobane przez pary młode. Waszą sesję możecie zrealizować także na Bulwarze, który został zbudowany w 1994 roku, w miejscu wcześniejszego, który uległ zniszczeniu na skutek sztormu.


Nadmorski klimat zdjęć

W jego sąsiedztwie znajduje się fragment Parku Nadmorskiego im. Stefana Żeromskiego, gdzie również powstać mogą piękne i romantyczne zdjęcia w zielonej scenerii. Nadmorski klimat Waszych fotografii, podkreślić może także charakterystyczna latarnia morska z 1946 roku, która posada 26-metrową wieżę. Zdjęcia w podobnej scenerii możecie też wykonać na tle działającego w mieście portu handlowego, rybackiego, jachtowego, wojennego oraz przystani pasażerskiej.


Industrialna tematyka

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się również zdjęcia industrialne na tle zabytków, lub też w centrum miasta. W Kołobrzegu, znajdującym się na liście miast Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, wyróżniamy Bazylikę Mariacką, będącą najlepszym przykładem architektury gotyckiej, jak również Basztę Lontową. Charakterystyczną budowlą jest także, zbudowana w stylu neogotyckim w 1885 roku wieża ciśnień.


Kołobrzeg - wspaniałe plenery

W Kołobrzegu znajduje się wiele pięknych miejsc, lecz należy pamiętać, iż udana sesja zależy także od godziny, pory roku i pogody. Wasz fotograf powinien wiedzieć, czego oczekujecie i jakie są Wasze wymagania. Zdjęcia w nadmorskiej scenerii, na plaży przy zachodzącym słońcu, gdzie w tafli wody odbijają się Wasze postacie, na kołobrzeskim deptaku ze słynnym Pomnikiem Zaślubin Polski z morzem, czy też na tle charakterystycznej latarni morskiej, z pewnością stanowić będą wyjątkowa pamiątkę w Waszym albumie ślubnym.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top