Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zdjęcia ślubne z Raciborza

Zdjęcia ślubne z Raciborza
Ślub jest wydarzeniem niezwykle ważnym i podniosłym. Towarzyszą mu emocje, radość, jak i łzy szczęścia. Warto uchwycić na fotografiach te najpiękniejsze chwile w życiu, aby móc zawsze do nich powrócić pamięcią.

Zdjęcia ślubne umożliwiają nam cofnięcie się w czasie, do najważniej w życiu chwili, w której rozpoczynamy zupełnie nowy etap. Dzięki nim, nawet po kilkunastu latach będziemy mogli wiernie odtworzyć jeden z najpiękniejszych momentów naszym życiu, jakim jest czas ślubu i wesela. Obecnie bardzo dużym powodzeniem cieszy się plenerowa sesja zdjęciowa, która odbywa się na łonie natury. Często wybieranym tłem są zarówno parki, jeziora, jak i łąki.
 

Zdjęcia z konkretnym charakterem

Szczególnie powszechne stały się także zdjęcia industrialne, na tle zabytkowych budowli, ruin opuszczonych budynków, lub też w centrum miasta. Racibórz to piękne miasto, w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc, mogących stworzyć niezwykłą scenerię Waszej sesji ślubnej. Należą do nich między innymi późnobarokowa kolumna MB, która powstała w latach 1725-1727. Usytuowana jest ona na środku placu rynkowego. W Raciborzu znajduje się również renesansowa baszta więzienna z XVI wieku oraz mury miejskie z czasu XIII-XIV wieku.
 

Zamek i secesyjne kamienice

Dla par preferujących zdjęcia na tle zamku, doskonałym miejscem będzie gotycki Zamek Książąt Raciborskich, powstały w latach 1281-1287, który był wielokrotnie przebudowywany. Ponadto secesyjna kamienica z początku XX wieku, średniowieczny układ miasta oraz rynek z kamieniczkami nadają temu miastu niezwykłego uroku, dzięki czemu jest on wyjątkowym miejscem na plenerową sesję zdjęciowa. Na granicach Raciborza mieści się także Las Obora, położony na wschodnim brzegu doliny Odry. Jest to miejsce pełne zieleni, idealne nie tylko na długie spacery, ale także na niezwykłe zdjęcia. Poza wieloma gatunkami drzew i bogatej roślinności, dodatkową atrakcją w tym miejscu jest też mini zoo.
 

Sceneria z Odrą w tle

Możecie również udać się ze swoim fotografem nad rzekę Odrę, gdzie przy odrobinie szaleństwa i fantazji, z pewnością uzyskacie ciekawe fotografie. Odpowiednim miejscem może być także powstały 1993 roku, Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, obejmujący swoim zasięgiem niewielki północno-wschodni obszar Raciborza. W skład parku wchodzą ogród botaniczny Arboretum Bramy Morawskiej oraz rezerwat przyrody Łężczok, będący jednym z największych w województwie śląskim.
 

Swoboda na łonie natury

Malownicze stawy, łąki, czy też lasy, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania i pozostawią niezwykłe wspomnienia. Warto już wcześniej pomyśleć w jakie miejsca moglibyście się udać z fotografem. Należy pamiętać, iż podczas sesji bardzo ważna jest także naturalna atmosfera, swoboda i dobre relacje z fotografem, co zdecydowanie pozwala na osiągnięcie lepszych efektów w postaci niepowtarzalnych zdjęć, będących pamiątka do końca życia.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top