Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zaręczyny w zamku Gniew

Zaręczyny w zamku Gniew
Zaręczyny to wydarzenie, któremu powinna towarzyszyć podniosła i uroczysta atmosfera, która nada całości niepowtarzalnego klimatu. Masz już pierścionek i pomysł na to, w jaki sposób chcesz zadać to magiczne pytanie ? Teraz trzeba jeszcze tylko wybrać odpowiednie miejsce i można ruszać do boju. Takim miejscem może być urokliwy hotel Zamek Gniew, który doda temu wydarzeniu otoczki tajemniczości i romantycznego klimatu.

A może by tak zaręczyny w zamku?

W Zamku Gniew można spędzić kilka pięknych dni zwieńczonych zadaniem tego, jak że ważnego pytania. Niepowtarzalny średniowieczny klimat, romantyczne kolacje, wizyty w SPA to wszystko może być dobrym wspomagaczem przed kulminacją wyjazdu. Niewątpliwym plusem tego hotelu są przepiękne, magiczne widoki, jakie otaczają zamek. Znajdziesz tu także wspaniałą kuchnię oraz czyste powietrze. To wszystko sprawi, że choć na chwilę będzie można oderwać się od spraw dnia codziennego i dać się przenieść do krainy marzeń. Położony w województwie pomorskim zamek w Gniewie to wspaniale prezentujący się obiekt, którego budowa rozpoczęła się pod koniec XII i trwałą aż przez 40 lat. Swoją siedzibę mieli tu starostowie czy nawet królowie, można, więc poczuć się wyjątkowo przechadzając się jego korytarzami. Jeśli kochasz średniowiecze i wszystko, co z nim związane to idealne miejsce dla ciebie. Na terenie zamku możesz liczyć na rekonstrukcje, a także inscenizację z dawnych czasów. Istnieje także możliwość zwiedzenia zamkowej kaplicy, krużganków obronnych, a także sali II wojny światowej. Czas wraz z ukochaną możesz spędzić także w strefie relaksu. Sucha sauna, jacuzzi, przyjemne masaże, a także różne zabiegi pielęgnacyjno-regenerujące pozwolą ci wraz z ukochaną spędzić przyjemne chwilę tylko we dwoje. Jeżeli jednak wolisz, spędzać czas aktywnie to także nie ma, na co narzekać. Istnieje możliwość wzięcia udziału w rejsie gondolą, a także rowerowej wycieczce Doliną Dolnej Wisły (możliwe jest wypożyczenie rowerów) lub skorzystanie z basenu. Jeżeli masz, ochotę na coś bardziej szalonego to na terenie hotelu znajduje się ściana wspinaczkowa, a jeżeli to jednak zbyt mocne przeżycie do wyboru jest także dwutorową kręgielnię.

Jeżeli nadal szukasz odpowiedniego miejsca na zaręczynowy wypad we dwoje, to odpowiedzią może okazać się właśnie http://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-zareczyny. Jest to zdecydowanie urokliwe miejsce w średniowiecznym stylu. Jeżeli masz ochotę poczuć gotycką atmosferę, a jednocześnie dobrze się bawić zarówno aktywnie, jak i trochę leniuchując, jest to miejsce w sam raz. Niezależnie czy twoja wybranka lubi romantyczne kolacje dla dwojga, czy jest, typem osoby aktywnej powinna znaleźć tu coś dla siebie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top