Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Zaręczyny i co dalej? Czyli przedślubne przygotowania.

Zaręczyny i co dalej? Czyli przedślubne przygotowania.
Zaręczyny już za wami? Jeśli data wielkiego wydarzenia została już ustalona, czas powoli zabrać się za przedślubne przygotowania. O czym należy pamiętać, by ceremonia zaślubin i wesele były dopięte na ostatni guzik?

Przygotowania do uroczystości warto rozpocząć nawet 12 miesięcy wcześniej. Niektóre sprawy wymagają bowiem działań prowadzonych z dużym wyprzedzeniem. Dotyczy to przede wszystkim rezerwacji terminu sali weselnej, fotografa i kamerzysty czy zakupu stroju dla pary młodej.


Rezerwacja sali weselnej

Wybór sali weselnej może stanowić poważne wyzwanie, szczególnie jeśli przyszli małżonkowie mają wysokie wymagania. Im bardziej popularne miejsce, tym wcześniej należy przystąpić do rezerwacji. Zanim jednak podpiszecie umowę, ustalcie z właścicielem / menadżerem wszystkie detale i zadbajcie o to, by ważne kwestie pojawiły się w jej treści.


Wybór fotografa i kamerzysty

Film i zdjęcia z uroczystości stanowią piękną pamiątkę. Dlatego odpowiednio wcześniej należy zabrać się za poszukiwanie fotografa i kamerzysty. Warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim portfolio. Jeśli zdjęcia / film przypadły wam do gustu i czujecie, że z kamerzystą / fotografem uda się znaleźć „wspólny język”, współpraca z pewnością będzie układać się zgodnie z oczekiwaniami.


Suknia ślubna i garnitur

Odpowiednio wcześniej warto rozejrzeć się za strojami ślubnymi, szczególnie suknią ślubną. Jeśli przyszła panna młoda ma już wstępną koncepcję na image, można pokusić się o uszycie kreacji na zamówienie. Dobrze jest także przymierzać wszystkie możliwe modele sukni, by wybrać fason najbardziej dopasowany do sylwetki. Jeśli chodzi o męski strój, panowie stawiają raczej na klasykę. Wybierają przede wszystkim garnitury – czarne lub granatowe. Niemniej jednak popularne są również fraki.


Wybór obrączek

Kolejna kwestia to wybór obrączek. Wiele osób stawia na ponadczasową klasykę, decydując się na złote obrączki. Coraz bardziej popularne są obrączki z białego złota lub złota łączonego. Ta druga opcja stanowi odniesienie do aktualnych trendów. Jeżeli jednak nudzą was standardowe i „oklepane” wzory, warto postawić na zupełnie oryginalne modele obrączek, także przygotowywane na zamówienie.


A może pewna jakość?

Jeśli zależy wam na personalizacji obrączek, wcale nie musicie ograniczać się wyłącznie do grawerów. Ciekawym i niesztampowym rozwiązaniem są autorskie obrączki zaprojektowane i wykonane przez Andrzeja Bielaka. Jego dzieła są doskonałym dowodem na to, że w tworzeniu biżuterii ślubnej nie ma właściwie żadnych ograniczeń. Obrączki z odciskami palców, z zapisem rytmu serca czy zapisem ulubionej melodii – to jedynie kilka z propozycji dostępnych pod adresem: www.inneobraczki.pl. Takiej biżuterii na próżno szukać w sieciach jubilerskich. Powstają na bazie indywidualnych koncepcji – tak, by w 100% wyrażały parę przyszłych małżonków.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top