Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zapisane szczęście na fotografii

Zapisane szczęście na fotografii
Młode pary poszukują głównie takich fotografów, którzy nie tylko wykonają dobre zdjęcia reporterskie, ale też zasugerują ciekawe miejsce plenerowe na sesję ślubną. Profesjonalny fotograf zna wszystkie miejsca w danej miejscowości.

Zna jej urocze, przepełnione pięknem zakamarki. Obecnie młode pary rzadko decydują się na miejsca „oklepane”. Bardziej otwierają się na nowe pomysły, łącząc niejako nowoczesność z tradycją. A to wszystko mobilizuje fotografów do podnoszenia swoich umiejętności.


Ustalenia są najważniejsze

Ważnym czynnikiem prowadzącym do wykonania pięknych zdjęć jest odpowiednie porozumienie młodej pary z fotografem. Zatem jeszcze przed podpisaniem stosownej umowy, młodzi powinni zamienić z fachowcem kilka słów. Warto wtedy opowiedzieć fotografowi o własnych zainteresowaniach i pasjach i zapytać go, jakie proponuje miejsca na sesję plenerową. Wówczas sami Państwo ocenicie jakość propozycji i bez zastanowienia wybierzecie spośród nich tę najbardziej właściwą. A takich propozycji w Rybniku jest bardzo wiele.


Magiczne miejsca w Rybniku

Zacznijmy od ciekawych zabytków, na tle których można wykonać całkiem ładne zdjęcia ślubne. A do takich można na pewno zaliczyć Zamek w Rybniku, Bazylikę św. Antoniego Padewskiego, drewniany kościół w Ligockiej Kuźni czy Muzeum. Zdjęcia będą odwoływać się do historii, dlatego szczególnie polecamy to parom, dla których ta dziedzina nauki nie jest obojętna. Natomiast w celu dodatkowego wyciszenia i odizolowania od otaczającego świata, warto wybrać się w plener na ścieżkę przyrodniczo-edukacyjną w Rybniku. Romantyczne, a zarazem napełnione adrenaliną będą zdjęcia robione np. na łódce. Pary pragnące wykonać takie zdjęcia zapraszamy nad Zalew Rybnicki. Nad zbiornikiem znajduje się kilka klubów żeglarskich, stanica harcerska, ośrodki rekreacyjne, kawiarnie oraz pole namiotowe.


Pomysłowa sesja ślubna

Z kolei oryginalnym pomysłem będzie chociażby pójście do Dino Parku w Rybniku. Park Dinozaurów jest jedną z wielu atrakcji jakie znajdują się na terenie Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji Pod Żaglami. W Dino Parku zobaczyć można wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Jedną z atrakcji Parku jest wielka głowa żarłocznego T-rexa do której można wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zdjęcia można również wykonać w Zabytkowej Kopalni Ignacy. W budynku administracyjnym znajduje się wystawa poświęcona górnictwu z eksponatami związanymi z historią i kulturą górnictwa. Podziemna trasa turystyczna na poziomach 400 oraz 600 m. Wyborów jest bardzo wiele, a każdy może być dobry. Warunkiem jest pewność siebie w podejmowaniu tej decyzji i pełna zgoda obojga zakochanych. Tylko wtedy sesja może być udana i pełna szczęścia.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top