Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wybór miejsca na wesele

Wybór miejsca na wesele
Wybór sali weselnej to jedna z najważniejszych kwestii, związanych z przygotowaniami ślubnymi. Wiele Par Młodych preferuje jednak miejsca nietypowe, które stwarzają wyjątkowy i szczególny klimat. Górny Śląsk posiada sporo możliwości w tym zakresie.

Jeśli organizujecie swój ślub w Bytomiu i pragniecie zaskoczyć waszych Gości nietypowym pomysłem, warto poszukać czegoś oryginalnego. Obecnie wiele lokali specjalizuje się zarówno w organizacji przyjęć tradycyjnych, jak i tych nietypowych, które charakteryzują się szczególnym wystrojem i klimatem.
 

Lokale weselne w Bytomiu

Jedną z takich firm jest Centrum Madison, które znajduje się w Wojkowicach, miejscowości położonej na wschód od Bytomia. Jest to budynek o ciekawej architekturze i wnętrzach, który posiada także piękny ogród. Madison to również miejsce, które zapewnia Wam możliwość zorganizowania Waszej uroczystości w jednej z kilku stylizowanych sal, począwszy od dużej sali balowej na 150 osób, po sale mniejsze, bardziej kameralne. W miejscu tym znajduje się sala chińska o orientalnym wystroju oraz wielu chińskich akcentach dekoracyjnych, sprawiających, iż zarówno Para Młoda jak i goście weselni poczują choć na chwilę klimat innego kontynentu. Jeżeli marzy się Wam przyjęcie w klimacie dawnych lat, odpowiednia będzie dwupoziomowa sala rock'n'rollowa. Kolejna jest sala zielona, posiadająca wystrój rustykalny z wkomponowanymi elementami współczesnymi, z kolei sala afrykańska przenosi gości w magicznie wykreowany świat kultury afrykańskiej.
 

A może styl gotycki lub myśliwski?

W Bytomiu znajduje się także Restauracja Piwnice Gorywodów, która oferuje styl gotycki, wprowadzający gości w epicki klimat minionej epoki. Równie nietypowy klimat oferuje średniowieczna Restauracja u Mnicha, której nietypowa sceneria, kelnerki obsługujące gości w strojach mniszek oraz wystrój stwarzają nietypowy klimat zakonu. Jeśli pragniecie zaskoczyć Waszych gości wyszukanym i elegancko podanym menu odpowiednim miejscem będzie Restauracja Myśliwska, usytuowana przy bytomskim rynku. Lokal oferuje zarówno oryginalny wystrój sali, jak i menu, w którym dominuje kuchnia myśliwska i dziczyzna.
 

Tradycja i styl

Dla przyszłych Par Młodych, które preferują jednak tradycyjne i stylowe wnętrza odpowiednim miejscem będzie Restauracja Apogeum, mieszcząca się w Piekarach Śląskich. Lokal serwuje kuchnię regionalną oraz wybrane dania kuchni europejskiej. Do dyspozycji gości oddaje salę kameralną i balową wyposażoną w kominek. Stylowy wystrój wnętrza, klimatyzacja oraz znajdujący się tutaj ogródek z kominkiem, stwarzają niepowtarzalny klimat na każdym przyjęciu. Istnieje wiele miejsc, w których możecie zorganizować swoje wesele, począwszy od kameralnych przyjęć, tradycyjnych wesel, aż po te w nietypowym stylu. Ważne jest jednak to, abyście w tym szczególnym dniu czuli się wyjątkowo, a Wasi goście dobrze się bawili.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top