Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wybór miejsca na wesele

Wybór miejsca na wesele
Wybór lokalu na wesele jest niezbędną sprawą organizacyjną, związaną z tym szczególnym wydarzeniem. Należy jednak już wcześniej zapoznać się z ofertami restauracji i hoteli, aby móc podjąć najwłaściwszą decyzję.

Jednym z lokali, w którym możecie zorganizować uroczystość weselną jest Restauracja Korona w Łomży. Lokal specjalizuje się w organizacji zarówno tradycyjnych uroczystości, jak i tych bardziej ekskluzywnych. W miejscu tym znajdują się dwie mieszczące się obok siebie sale weselne, które łącznie mogą ugościć 300 osób. Indywidualne podejście do klienta, szeroki wybór menu oraz fachowa obsługa z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Ponadto, znajdują się tutaj także miejsca noclegowe, które także stanowią ważny czynnik przy wyborze odpowiedniego lokalu na wesele.
 

Niedaleko Łomży też można szukać

W miejscowości Zbójna, niedaleko Łomży mieści się Dom Weselny Tęcza, który także specjalizuje się w organizacji wesel. Jest to nowoczesny, wolnostojący budynek, otoczony lasami Puszczy Kurpiowskiej, co z pewnością nada dodatkowego uroku Waszej uroczystości. Wyróżniamy tutaj klimatyzowaną salę weselną dla 300 osób, ogrodzony parking, a do dyspozycji Nowożeńców pozostaje także apartament. W Łomży znajduje się również Motel Zacisze, który posiada szeroki asortyment oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Do dyspozycji oddaje restaurację, hotelowy apartament ze śniadaniem dla nowożeńców, a także zapewnia dekorację stołów weselnych i bufetów.
 

Nawet do 350 osób

Jeżeli preferujecie bardziej swojski klimat, to odpowiednim miejscem będzie Karczma W Jędrusiowej Zagrodzie, która zapewnia kompleksową organizację całej imprezy w sali, w której może się bawić nawet 350 osób. Jej wystrój podkreśla doniosłość tego wyjątkowego dnia, a kolory pomieszczeń, utrzymane w tonacji naturalnego drewna z pewnością dostarczą Waszym gościom niezwykłych wspomnień z tego szczególnego dnia. Wybierając salę weselną należy wziąć pod uwagę nie tylko liczbę gości, koszty jakie musicie ponieść, ale również charakter imprezy, układ sal, czy też lokalizację, które są również bardzo ważnymi elementami.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top