Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wybór miejsca na wesele

Wybór miejsca na wesele
Ślub i wesele to bardzo ważny dzień, dlatego powinniście być zadowoleni z każdego jego elementu. Miejsca weselne odgrywa kluczową rolę, dlatego należy wybrać je zgodnie ze swoim gustem i oczekiwaniami.

Jednym z lokali w Tczewie specjalizującym się w orgnizacji przyjęć weselnych jest Zajazd Roma, który zlokalizowany jest w pięknych ogrodach. Obiekt oddaje do dyspozycji dwie sale konsumpcyjne, a w swojej ofercie posiada urozmaicone menu. Ponadto, lokal posiada bazę noclegową, młodej parze oferuje pokój gratis, a gościom weselnym udziela rabatu na pokoje.
 

Inne lokale weselne

W Tczewie znajduje się także Zajazd Słoneczny. Jest to miejsce, odpowiednie dla par, poszukujących na swoją uroczystość przytulnego miejsca o kameralnych wnętrzach oraz miłej i życzliwej obsłudze. Obiekt dysponuje trzema salami konsumpcyjnymi z klimatyzowanymi wnętrzami, zapewniającymi łącznie 120 miejsc oraz letnim ogródkiem. Menu weselne ustalane jest w sposób indywidualny, zgodnie z gustem pary młodej. Ciepłe, lecz przestronne wnętrza, z pewnością nadadzą Waszej uroczystości niepowtarzalnej atmosfery.
 

Sale weselne nie tylko w Tczewie

Także Restauracja Akropolis specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych. Obiekt podsiada trzy kondygnacje, a jego wystrój nawiązujący do antycznej Grecji, z pewnością dostarczy zarówno Wam, jak i Waszym gościom niezapomnianych wrażeń.  Restauracja Akropolis posiada również zaaranżowane oświetlenie oraz nagłośnienie. W miejscowości Lubiszewo, oddalonej około 10 minut od centrum miasta, znajduje się Villa Leśne Ustronie. Do Waszej dyspozycji lokal oddaje dużą, przestronną, klimatyzowaną salę balową, mieszcząca 140 osób z parkietem oraz wyodrębnionym miejscem dla orkiestry. Ponadto, obiekt posiada w swej ofercie pokoje gościnne, taras oraz duży ogród, będący miejscem wytchnienia dla gości podczas zabawy.
 

Formalności związane z rezerwacją

Przy wyborze lokalu należy kierować się nie tylko liczbą osób, charakterem uroczystości, czy też lokalizacją, ale także zwrócić szczególną uwagę na to, co zawierają koszty, a przede wszystkim zapoznać się szczegółowo z umową. Powinna ona zawierać dokładnie sprecyzowany przedmiot umowy, z wyszczególnieniem godzin, miejsca, praw i obowiązków obu stron, warunków płatności oraz wszelkich dodatkowych uzgodnień. Miejsce weselne pełni bardzo ważną rolę, dlatego tak istotne jest, aby warunki podpisywanej umowy nie godziły w Wasze interesy, a sam dzień wesela był dla Was tylko i wyłącznie chwilą niczym niezmąconej radości

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top